سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دبستان غیر دولتی پاسداران

موسسه زبان انگلیسی کودکان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
آموزشگاه رانندگی گاندی

آموزشگاه رانندگی طرح آموزش و آزمایش تکمیل دوره آموزشی رانندگی

کد آگهی
259587
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259587
#
7
ستاره آگهی
آموزشگاه حرفه ای رانندگی

آموزشگاه رانندگی گاندی

اهمیت آموزشگاه رانندگی رانندگی به کنترل و هدایت وسایل نقلیه گفته می‌شود. رانندگی عملیاتی است که در آن شخص با انجام یک‌سری کارهای خاص می‌تواند خودرو را به حرکت درآورده و کنترل کند. رانندگی و کنترل خودرو مستلزم داشتن مدرکی به‌نام گواهینامه است. گواهینامه مدرکی است که فرد پس از گذراندن دوره‎‌های آموزش رانندگی در موسساتی به همین نام، آن را دریافت می‌کند. معرفی آموزشگاه رانندگی گاندی آموزشگاه رانندگی گاندی با سال‌ها سابقه در زمینه آموزش رانندگی فعالیت می‌کند. برپایی دوره‌های دریافت گواهینامه پایه سه و پایه دو و کلاس‌های تکمیلی برای افراد گواهینامه‌دار، آموزش پارک دوبل، کنترل سرعت و رانندگی در جاده، از جمله دوره‌های این آموزشگاه به‌شمار می‌روند. ویژگی‌های آموزشگاه رانندگی گاندی از مزایای رقابتی آموزشگاه رانندگی گاندی می‌توان به بهره‌گیری از مربیان خانم و آقا، برگزاری جلسات آموزشی مطابق با ساعت انتخابی داوطلبان و ارائه مشاوره برای افزایش اعتماد به‌نفس داوطلبان اشاره کرد.

آموزشگاه حرفه ای رانندگی در گاندی آموزشگاه حرفه ای رانندگی محدوده گاندی آموزشگاه حرفه ای رانندگی در ولیعصر عالی ترین آموزشگاه رانندگی عالی ترین آموزشگاه رانندگی ولیعصر بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده ولیعصر بهترین آموزشگاه رانندگی ولیعصر آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 6 بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 6 عالی ترین آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 6 آموزشگاه رانندگی در ولیعصر آموزشگاه رانندگی محدوده خیابان ولیعصر آموزشگاه رانندگی محدوده ونک آموزشگاه رانندگی گاندی آموزشگاه رانندگی محدوده شیخ بهایی آموزشگاه رانندگی محدوده یوسف آباد آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 3 با طرح آموزش و آزمایش با مجرب ترین کادر آموزشی خانم و آقا آموزشگاه رانندگی گاندی با 50 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش رانندگی در محدوده ولیعصر فعالیت خود را ادامه میدهد. آموزش رانندگی با خودرو ویژه انجام میشود خدمات آموزشگاه به دو صورت می باشد: 1-کسانی که فاقد گواهی نامه می باشند 2-گواهینامه دارها برای تکمیل دوره آموزشی رانندگی آموزش رانندگی در شهر: خیابان های با ترافیک سنگین بزرگراه ها و پارک دوبل و آموزش سرعت عمل در نهایت دست یابی به مهارت و به تبع آن اعتماد به نفس کافی جهت رانندگی به صورت حرفه ای آموزش رانندگی در جاده و آزاد راه ها در صورت تمایل شما

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

قدیره آهمند

موبایل

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه6 - ولیعصر - بالتر از پارک ساعی - کوچه 36 - پلاک 1 - طبقه 2

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/259587
پیشنهاد ایرانگان