سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولید بست داربستی

نصب داربست فلزی در شهرک غرب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259583
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
اجرای سقف شیروانی و کاذب

پیمانکاری یاقوتی

سقف شیروانی چه کاربردهایی دارد سقف پناهگاهی برای ساختمان است که باعث استحکام و زیبایی آن‌ نیز می‌شود. سقف شیروانی به نوعی سقف می‌گویند که دارای اختلاف ارتفاع از دو سمت و شیب بین 15 الی 70 درجه است. از مزایای سقف شیروانی می‌توان به سرازیر شدن آب باران و برف و جلوگیری از نفوذ رطوبت به ساختمان، عدم نیاز به مصالح گران قیمت و هزینه زیاد اشاره کرد. سقف شیبدار برای ساختمان‌های ویلایی، آلاچیق، سوله و سردرب مورد استفاده قرار می‌گیرد. معرفی پیمانکاری اجرای سقف شیبدار و کاذب یاقوتی پیمانکاری یاقوتی با سال‌ها سابقه در زمینه طراحی و اجرای سقف شیبدار و کاذب فعالیت می‌کند. نصب انواع سقف شیبدار، نصب سقف کاذب، نصب سردری سقف مسکونی و سوله پیشانی ساختمانی، از جمله خدمات این پیمانکاری به‌شمار می‌آیند. ویژگی‌های اجرای سقف شیبدار و کاذب پیمانکاری یاقوتی از مزایای رقابتی اجرای سقف شیبدار و کاذب پیمانکاری یاقوتی می‌توان به ارائه مشاوره، بازدید از محل، برآورد هزینه قبل از انجام پروژه و بهره‌گیری از مواد و متریال با کیفیت اشاره کرد.

اجرای سقف شیروانی و کاذب انواع سقف شیروانی و کاذب سقف کاذب ساده سقف کاذب با تایل لبه دار قیمت سقف کاذب قیمت انواع سقف کاذب نصب انواع سقف های کاذب و شیروانی در شاهرود نصب انواع سقف های کاذب در شاهرود نصب انواع سقف های شیروانی در شاهرود نصب انواع سقف های کاذب با قیمت مناسب نصب انواع سقف های شیروانی با قیمت مناسب تزئینات ساختمان و سقف کاذب تولید کننده سقف های کاذب اجرای سقف کاذب نصب سقف کاذب محدوده شاهرود

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/259583
پیشنهاد ایرانگان