سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

ساخت دستگاه خرپای تیرچه

تعمیر ماشین راهسازی هیوندای

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
خدمات ژنراتور صابری

اجاره انواع دیزل ژنراتور اجاره ژنراتور گازسوز اجاره دیزل ژنراتور ولوو

کد آگهی
259572
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259572
#
7
ستاره آگهی
اجاره ژنراتور سایلنت

خدمات ژنراتور صابری

چگونه بدون خرید دیزل ژنراتور برق اضطراری داشته باشیم اجاره دیزل ژنراتور یکی از را‌ه‌های تامین برق موقت برای مراکز و پروژه‌های صنعتی، تجاری و مسکونی است. دیزل ژنراتور دستگاهی گران‌ قیمت برای تولید برق است که جهت تامین برق و جلوگیری از اختلال در فعالیت‌های اقتصادی و کارگاهی در زمان نبود یا قطع برق استفاده می‌شود. از آن‌جایی که بسیاری از پروژه‌های ساختمانی و صنعتی به صورت موقت هستند و خرید دیزل ژنراتور برای آن‌ها به صرفه نیست بنا‌براین با اجاره دیزل ژنراتور می‌توان با هزینه‌ای خیلی کم، نیاز برقی تجهیزات را برطرف کرد. معرفی اجمالی دفتر خدمات و اجاره دیزل ژنراتور صابری این واحد صنفی از سال 1385 با بهره‌مندی از نیرو‌های با تجربه و مجموعه کاملی از ژنراتور‌های تامین برق با توان‌های مختلف در زمینه محاسبه توان مصرفی، نصب و راه‌اندازی، تعمیر و اجاره دیزل ژنراتور فعالیت می‌کند. خدمات دیزل ژنراتور صابری اجاره دیزا ژنراتور از 50 تا 1000 کاوا از برند‌های معتبر ایرانی و خارجی اعم از ولوو، پرکینز، کامینز و زیمنس، اجاره دیزل ژنراتور گازسوز و گازویلی، اجاره دیزل ژنراتور دریایی و زمینی، اجاره دیزل ژنراتور به‌صورت روزانه و ماهانه، حمل و نصب دیزل ژنراتور، تعمیر دیزل ژنراتور و خرید و فروش دیزل ژنراتور از جمله خدمات این واحد صنفی به‌شمار می‌روند. ویژگی‌های خدمات دیزل ژنراتور صابری مشاوره در انتخاب دیزل ژنراتور و محاسبه توان مصرفی و برق مورد نیاز، برآورد قیمت، حمل و نصب دستگاه در محل و ارائه خدمات در تمام نقاط کشور از ویژگی‌های این واحد صنفی محسوب می‌شوند.

اجاره ژنراتور سایلنت اجاره دیزل ژنراتور اجاره دیزل ژنراتور در خیابان قزوین اجاره انواع دیزل ژنراتور اجاره دیزل ژنراتور سایلنت اجاره ژنراتور از 50 تا 1000 کاوا اجاره دیزل ژنراتور گازسوز اجاره دیزل ژنراتور دیزلی اجاره دیزل ژنراتور کامینز اجاره دیزل ژنراتور ولوو پرکینز اجاره دیزل ژنراتور کامینز 900 کاوا اجاره دیزل ژنراتور زیمنس اجاره ژنراتور دیزلی اجاره ژنراتور گازسوز اجاره دیزل ژنراتور دریایی اجاره دیزل ژنراتور زمینی اجاره دیزل ژنراتور اجاره دیزل ژنراتور به صورت ماهانه اجاره دیزل ژنراتور به صورت روزانه اجاره انواع دیزل ژنراتور اجاره دیزل ژنراتور اجاره ژنراتور اجاره دیزل ژنراتور در خیابان قزوین اجاره ژنراتور در خیابان قزوین اجاره انواع دیزل ژنراتور در خیابان قزوین

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مصطفی صابری

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه10 - خیابان قزوین - روبروی دخانیات - گاراژ خاورنو - انتهای گاراژ خاور نو

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/259572
پیشنهاد ایرانگان