سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

امداد خودرو محدوده رسالت

امداد خودرو در چهاردانگه

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259567
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
اجاره جرثقیل 3 تن کفی

موسسه جرثقیل و خودروبر نقدی

جرثقیل چیست و چه کاربردی دارد جرثقیل یکی از ماشین‌آلات سنگین برای حمل و نقل است که در کارهای عمرانی و جابه‌جایی کانتکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از کاربردهای جرثقیل حمل و نقل و جابه‌جایی خودروهایی است که به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر دارند. از طرفی انجام خدمات با جرثقیل به تخصص و مهارت نیاز دارد و باید توسط افراد با تجربه انجام شود. معرفی موسسه جرثقیل و خودروبر شبانه‌روزی نقدی جرثقیل و خودروبر شبانه روزی نقدی با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات جابه‌جایی خودرو شروع به کار کرد. اجاره جرثقیل‌های 3 تن الی 10 تن جهت تخلیه، بارگیری، چیلر و نصب سازه و آماده عقد قرار داد با شرکت های دولتی و خصوصی به صورت ماهیانه، از جمله خدمات این موسسه محسوب می‌شوند. ویژگی ‌های موسسه جرثقیل و خودروبر شبانه‌روزی نقدی از مزایای جرثقیل و خودروبر شبانه‌روزی نقدی می‌توان به حضور در محل در کمترین زمان ممکن، تحویل خودرو و انتقال به نزدیک‌ترین تعمیرگاه، ارائه خدمات به‌صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی، به‌کارگیری از رانندگان با تجربه و استفاده از وسایل نقلیه متناسب برای حمل و نقل خودرو اشاره کرد.

مرکز اجاره جرثقیل 3 تن کفی مرکز اجاره جرثقیل 10 تن کفی مرکز اجاره دهنده جرثقیل 3 تن کفی مرکز اجاره دهنده جرثقیل 10 تن کفی مرکز اجاره جرثقیل 3 تن کفی مرکز اجاره جرثقیل 10 تن کفی مرکز اجاره دهنده جرثقیل 3 تن مرکز اجاره دهنده جرثقیل 10 تن مرکز اجاره جرثقیل به صورت ماهیانه و روزانه مرکز اجاره جرثقیل 3 تن مرکز اجاره جرثقیل 10 تن مرکز اجاره دهنده جرثقیل 3 تن و 10 تن اجاره جرثقیل 3 تن کفی اجاره جرثقیل 10 تن کفی اجاره دهنده جرثقیل 3 تن کفی اجاره دهنده جرثقیل 10 تن کفی اجاره جرثقیل 3 تن کفی اجاره جرثقیل 10 تن کفی اجاره دهنده جرثقیل 3 تن اجاره دهنده جرثقیل 10 تن اجاره جرثقیل به صورت ماهیانه و روزانه اجاره جرثقیل 3 تن اجاره جرثقیل 10 تن اجاره دهنده جرثقیل 3 تن و 10 تن جرثقیل و خودروبر شبانه روزی جابه جایی خودرو در کل تهران جابه جایی خودرو در محل یدک کش و خودروبر بالابر و جرثقیل در کل تهران بالابر و جرثقیل در شمال تهران بالابر و جرثقیل در غرب تهران بالابر و جرثقیل در شرق تهران بالابر و جرثقیل در جنوب تهران بالابر و جرثقیل در شمال تهران جرثقیل و بالابر اجاره بالابر و جرثقیل اجاره بالابر و جرثقیل در کل تهران جرثقیل 3 تن اجاره جرثقیل 3 تن جرثقیل در تهران قیمت جرثقیل نرخ کرایه جرثقیل کرایه جرثقیل در تهران خدمات اجاره جرثقیل اجاره جرثقیل در تهران اجاره جرثقیل در شرق تهران اجاره جرثقیل در غرب تهران اجاره جرثقیل در جنوب تهران اجاره جرثقیل در شمال تهران جرثقیل نقدی اجاره جرثقیلهای 3 تن الی 10 تن جهت تخلیه, بارگیری, چیلر و نصب سازه آماده عقد قرار داد با شرکت های دولتی و خصوصی به صورت ماهیانه. اجاره جرثقیل به صورت ماهیانه و روزانه قیمت مناسب دراسرع وقت

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : چهارشنبه 29 خرداد 1398www.irangan.com/259567
پیشنهاد ایرانگان