سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین دکتر تغذیه در ونک

متخصص جراح پروتز سینه در جردن

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259565
#
7
ستاره آگهی
مطب زنان و مامایی

دکتر فریبا الماسی

اهمیت رشته زنان و زایمان رشته زنان و زایمان یکی از زیر شاخه‌های پزشکی است که در آن به شناخت، بررسی و درمان مشکلات زنان می‌پردازند. و به پزشکی که در این رشته دارای تخصص است متخصص زنان و زایمان می‌گویند. رشته زنان و زایمان یک دوره چهارساله است که داوطلبان باید پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی آن را طی کنند. معرفی دکتر فریبا الماسی دکتر فریبا الماسی در سال 1358 تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز کردند و سپس در سال 1367 مدرک دکترای عمومی خود را دیافت کرد. ایشان در سال 1367 در امتحان جراحی مامایی پذیرفته شد و دوره‌های رزیدنتی را طی کرد. دکتر فریبا الماسی در سال 1371مدرک دکترای تخصصی خود را دریافت نمود و سپس برای تحصیل در رشته جراحی کولپوسکوپی به دانشگاه رنه دکارت پاریس رفت. بررسی سوابق دکتر فریبا الماسی عضویت در انجمن متخصصان زنان و مامایی، عضویت در انجمن جراحان کم تهاجمی ایران، عضویت در مرکز تحقیقات درد و مرکز چاقی دانشگاه علوم پزشکی ایران، استاد نمونه گروه زنان در سال 1382، دریافت رتبه اول دانشگاه رئه دکارت پاریس در دوره فلوشیپ لاپاروسکوپی، استاد تمام دانشگاه تهران، چاپ و انتشار تعدادی مقاله و شرکت در سمینارهای بین‌المللی از سوابق دکتر فریبا الماسی محسوب می‌شوند.

دکتر فریبا الماسی متخصص زنان و زایمان متخصص در پیشگیری از بارداری ناخواسته متخصص در مشاوره قبل و بعد از بارداری مشاوره قبل از ازدواج جراح زنان و زایمان تعیین جنسیت متخصص زنان و زایمان پیشگیری از بارداری ناخواسته مطب زنان و مامایی جراحی ترمیمی و زیبایی مطب زنان و زایمان مراقبت ویژه دوران بارداری مطب زنان و نازایی مراقبت ویژه دوران یائسگی جراح و متخصص زنان و زایمان تعیین جنسیت صد در صد پیشگیری از بارداری ناخواسته مشاوره قبل از ازدواج مشاوره قبل از بارداری مطب زنان و مامائی در ولیعصر مطب زنان و نازائی در ولیعصر مطب زنان و زایمان در ولیعصر جراحی لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی دکتر فریبا الماسی متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی جراحی لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی جراح متخصص بیماری های زنان و زایمان و نازایی جراح و متخصص بیماری های زنان متخصص زنان و زایمان محدوده ولیعصر جراحی لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی عضو هیت علمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران جوایز و افتخارات دکتر فریبا الماسی تالیف کتاب - ایدز و جنبه های بهداشتی آن جوایز و افتخارات دکتر فریبا الماسی تالیف کتاب - بهداشت دوران بارداری جوایز و افتخارات دکتر فریبا الماسی تالیف کتاب - سرطان پستان عضویت هیئت علمی فریبا الماسی عضو هیئت علمی - دانشگاه علوم پزشکی تهران - دانشیار بردهای تخصصی دکتر فریبا الماسی : دارای برد تخصصی - زنان و زایمان جوایز و افتخارات دکتر فریبا الماسی دستیار برتر - استاد نمونه رشته زنان در سال 1382 تالیف مقاله دکتر فریبا الماسی تالیف مقاله - در علوم پزشکی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

فریبا الماسی

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه6 - بلوار کشاورز - بین جمالزاده و کارگر - جنب ساختمان ژن - پلاک 346 - طبقه اول

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 28 خرداد 1398www.irangan.com/259565
پیشنهاد ایرانگان