سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

خانه سالمندان در شرق تهران

نگهداری از سالمند در رسالت

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259544
#
2
ستاره آگهی
خانه سالمندان شبانه روزی در شرق

خانه سالمندان نـــارون

افراد در زمان پیری و کهن سالی به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز دارند؛ چرا که با افزایش سن قدرت بدن کاهش می‌یابد و به‌همین دلیل بسیاری از سالمندان نمی‌توانند تمام امور خود را به تنهایی انجام دهند و نیاز به کمک دارند. از طرفی به دلیل مشغله زندگی بعضی از خانواده‌ها نمی‌توانند از والدین خو به خوبی نگهداری کنند و از خدمات خانه سالمندان کمک می‌گیرند. معرفی اجمالی خانه سالمندان نارون خانه سالمندان نارون با سال‌ها سابقه در زمینه مراقبت و نگهداری از افراد سالمند فعالیت می‌کند. پزشکی، پرستاری، توانبخشی، گفتار درمانی، کار درمانی، فیزیوتراپی، روانپزشکی و روانشناسی؛ از جمله خدمات این خانه سالمندان محسوب می‌شوند. ویژگی‌های خانه سالمندان نارون از نقاط قوت خانه سالمندان نارون می‌توان به مدیریت و نظارت دائمی پزشک، ارزیابی و بررسی میزان بهبود بیماری‌های سالمندان، انجام مشاروه تخصصی با حضور خانواده‌ها و رعایت نکات بهداشتی اشاره کرد.

خانه سالمندان شبانه روزی در شرق خانه سالمندان شبانه روزی محدوده شرق خانه سالمندان در شرق خانه سالمندان محدوده شرق آسایشگاه سالمندان شبانه روزی در شرق آسایشگاه سالمندان شبانه روزی محدوده شرق آسایشگاه سالمندان محدوده شرق تهران سرای سالمندان محدوده شرق سرای سالمندان در شرق مرکز سالمندان محدوده شرق تهران مرکز سالمندان در شرق تهران خانه سالمندان شبانه روزی در رسالت خانه سالمندان شبانه روزی محدوده رسالت خانه سالمندان در رسالت خانه سالمندان محدوده رسالت آسایشگاه سالمندان شبانه روزی در رسالت آسایشگاه سالمندان شبانه روزی محدوده رسالت آسایشگاه سامندان محدوده رسالت سرای سالمندان محدوده رسالت سرای سالمندان در رسالت مرکز سالمندان محدوده رسالت مرکز سالمندان در رسالت خانه سالمندان شبانه روزی در مجیدیه خانه سالمندان شبانه روزی محدوده مجیدیه خانه سالمندان در مجیدیه خانه سالمندان محدوده مجیدیه آسایشگاه سالمندان شبانه روزی در مجیدیه آسایشگاه سالمندان شبانه روزی محدوده مجیدیه آسایشگاه سامندان محدوده مجیدیه سرای سالمندان محدوده مجیدیه سرای سالمندان در مجیدیه مرکز سالمندان محدوده مجیدیه مرکز سالمندان در مجیدیه مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان نـــارون با ارایه خدمات شبانه روزی، مراقبت و نگهداری از سالمندان، خدمات پزشکی، پرستاری، توانبخشی، گفتاردرمانی، کار درمانی، فیزیوتراپی، روانپزشکی و روانشناسی با مدیریت و نظارت دایمی پزشک و کادر مجرب به مهمانان گرامی ارایه می شود. در کنار خدمات نگهداری خدمات تفریحی و شاداب سازی مهمانان گرامی نیز از قبیل جشن ها و گردهمایی های گروهی ارایه می شود. تمامی سالمندان در ابتدا ورودیه ی مرکز با تشکیل پرونده پزشکی تحت معاینات دقیق تیم پزشکی و توانبخشی قرار می گیرند، در صورت نیاز انجام مشاوره ی تخصصی پزشکی با متخصصین مربوطه میسّر میباشد. تمامی سالمندان به صورت روزانه از نظر آرایشی و پیرایشی و بهداشت فردی کنترل میگردند. مجموعه همواره کوشیده است با تیمی مجرب و کارآزموده بتواند محیط زیبا و دلنشینی را برای سالمندان عزیز فراهم آورد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

منصور باقریان

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه4 - بزرگراه رسالت - مجیدیه شمالی - 16 متری دوم شمالی یا شهید منصوری - گلستان سوم شرقی - پلاک8

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/259544