سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک شنوایی محدوده اندرزگو

کلینیک ارزیابی شنوایی در اهواز

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
مرکز ارزیابی شنوایی رویال

بورس انواع سمعک ارزیابی تخصصی شنوایی تجویز به روز ترین سمعک

کد آگهی
259430
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259430
#
7
ستاره آگهی
بورس انواع سمعک در شیراز

مرکز ارزیابی شنوایی رویال

سمعک به وسیله الکترونیکی کوچکی گفته می‌شود که برای درمان مشکلات کم‌شنوایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سمعک از سه بخش میکروفون، تقویت‌کننده و ریسیور تشکیل شده که اصوات را از محیط اطراف دریافت و سپس آن‌ها را تقویت کرده و به گوش فرد می‌رساند تا بتواند اصوات را بشنود. سمعک توسط ادیولوژیست یا کارشناس شنوایی‌سنجی پس از انجام آزمون‌ها ارزیابی شنوایی تجویز می‌شود. 

مرکز ارزیابی‌شنوایی رویال با سال‌ها سابقه در زمینه عرضه انواع سمعک فعالیت می‌کند. معاینه و مشاوره قبل از تجویز سمعک، انجام آرمون‌های شنوایی، تربیت شنوایی، توانبخشی وزوز، عرضه انواع سمعک دیجیتال، سمعک بلوتوث‌دار، سمعک نامرئی، قالب سمعک و لوازم جانبی آن، از جمله خدمات این مرکز ارزیابی شنوایی محسوب می‌شوند. همچنین مرکز ارزیابی‌شنوایی رویال نمایندگی سمعک‌های زیمنس آلمان، استارکی آمریکا، فوناک سوئیس، اتیکون دانمارک، ویدکس دانمارک و سونیک آمریکا را نیز اخذ کرده است.

بورس انواع سمعک در شیراز تجویز انواع سمعک در شیراز تجویز سمعک در شیراز فروش سمعک در شیراز فروش انواع سمعک در شیراز شنوایی سنجی در شیراز کلینیک شنوایی در شیراز ارزیابی شنوایی در شیراز ارزیابی تخصصی شنوایی در شیراز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک در شیراز تجویز سمعک و ارزیابی شنوایی در شیراز مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی در شیراز مرکز تخصصی تجویز سمعک در شیراز کلینیک تخصصی شنوایی سنجی در شیراز کلینیک تخصصی تجویز سمعک در شیراز تجویز به روز ترین انواع سمعک در شیراز از جمله خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: معاینه و مشاوره آزمون‌های شنوایی انجام تربیت شنوایی ارزیابی و توانبخشی وزوز تجويز سمعک عرضه و فروش سمعک تعمیرات تخصصی سمعک تجویز به روزترین انواع سمعک مطابق با جدیدترین تکنولوژی موجود با امکانات هوش مصنوعی و قابلیت بلوتوث و اتصال به موبایل ، سمعک قابل شارژ تعمیر و تنظیم انواع سمعک و وسایل کمک شنیداری عرضه کننده کوچک ترین سمعک های نامرئی و پشت گوشی دیجیتال و هوشمند و فراهوشمند مطابق با انواع افت شنوایی ارزیابی و توانبخشی وزوز ساخت قالب ضد آب و ضد صوت​ شنوایی سنجی و سمعک رویال شیراز : نمایندگی سمعک های زیمنس Siemens آلمان ، استارکی Starkey آمریکا ، فوناک Phonak سوئیس ، یونیترون Unitorn کانادا ، اتیکون Oticon دانمارک ، برنافون Bernafon سوئیس ، ویدکس Widex دانمارک ، سونیک Sonic آمریکا ، ری ساند Re Sound دانمارک و ... در شیراز فعالیت : شنبه الی چهارشنبه نوبت عصر ادیولوژیست خانم نازنین رهبری

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نازنین رهبری

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

info@royalhearing.com

آدرس

فارس - شیراز - خیابان زند - بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی - روبروی بیست متری - جنب بانک پارسیان - طبقه 3 - واحد 14

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/259430
پیشنهاد ایرانگان