سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

خانه سالمندان شبانه روزی در شرق

خانه سالمندان در پاسداران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259364
#
1
ستاره آگهی
نگهداری از سالمند در رسالت

خدمات نگهداری آپادانا ایرانیان

افزایش سن سالمندان باعث می‌شود تا آن‌ها برای انجام فعالیت‌های روزانه خود به کمک و نگهداری نیز داشته باشند؛ به‌همین دلیل موسساتی تشکیل شده‌اند که خدمات نگهداری و رسیدگی به امور سالمندان را انجام می‌دهند. این موسسات از چند پرستار و نگهدارنده برای مراقبت از سالمندان بهره‌ می‌گیرند و همین‌طور بسیاری از آن‌ها خدمات پزشکی را نیز انجام می‌دهند. 

مرکز نگهداری سالمندان آپادانا ایرانیان در سال 1366 در زمینه مراقبت از سالمندان شروع به‌کار کرد. اعزام نیرو برای نگهداری از سالمندان در تهران و شهرستان‌ها، رسیدگی به امور رفاهی سالمندان، تهیه غذا و دادن دارو به سالمندان و همین‌طور مراقبت از کودکان، از جمله خدمات این مرکز محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های این مرکز نگهداری می‌توان به ارائه خدمات نظافتی محل اقامت سالمندان و بهره‌گیری از پرسنل با تجربه اشاره کرد.

نگهداری از سالمند در رسالت نگهداری از سالمند در کل کشور نگهداری از سالمند و کودک در رسالت نگهداری از کودک محدوده رسالت خدمات نگهداری از سالمندان در کل ایران خدمات نگهداری از سالمندان در کل کشور نگهداری از سالمند در کل کشور نگهداری از سالمند در سراسر تهران خدمات نگهداری از سالمند در سراسر تهران نگهداری از سالمند در کل کشور نگهداری از سالمند در کل تهران نگهداری از سالمند در سراسر تهران نگهداری از سالمند در سراسر ایران نگهداری از کودک در کل تهران نگهداری از سالمند در سراسر تهران نگهداری از سالمند و کودک نگهداری از سالمند و کودک در تمام ایران نگهداری از کودک در تمام مناطق نگهداری از کودک در تمام ایران خدمات نگهداری از سالمندان در شمال تهران خدمات نگهداری از سالمندان در غرب تهران خدمات نگهداری از سالمندان در شرق تهران خدمات نگهداری آپادانا ایرانیان اعزام نیرو برای نگهداری از سالمند در کل تهران بزرگ اعزام نیرو برای نگهداری از سالمند در شهرستان ها خدمات امور منزل ارائه خدمات در کل ایران نگهداری از سالمند و کودک و امور منزل با نیم قرن سابقه درخشان و سرویس دهی به صورت روزانه و شبانه روزی در تهران و به صورت شبانه روزی در شهرستان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

امیر صبوری

آدرس

تهران - تهران - منطقه8 - رسالت - بین چهارراه مجیدیه و 16 متری اول جنوبی - نبش کوچه احمدی - پلاک 30 - طبقه 7 - واحد 19

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/259364
پیشنهاد ایرانگان