سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین آموزشگاه موسیقی در شرق

آموزش تخصصی عکاسی در کرج

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259346
#
7
ستاره آگهی
آموزشگاه موسیقی در نیاوران

آکادمی موسیقی پدال

موسیقی سازهای مختلفی دارد که یکی از آن‌ها پیانو است. پیانو معروف‌ترین ساز صفحه کلیددار است که صدای آن بر اساس ضربه زدن چکش‌های داخل آن با سیم‌های فلزی ایجاد می‌‌‌‌شود. پیانو با استفاده از نوک انگشتان دست نواخته می‌شود که هنرمند دستگاه خود را فرود آورده و با نوک انگلشتان به کلیدهای پیانو ضربه می‌زند. پیانو، سازی است که به دقت بالایی نیاز دارد و مهارت در نواختن آن با تمرین و آموزش به‌‌‌‌دست می‌‌آید. آموزشگاه موسیقی پدال با سال‌ها سابقه در زمینه آموزش ساز پیانو فعالیت می‌کند. آموزش آشنایی با ساز پیانو، تشخیص زمان مناسب برای کوک پیانو، مفهوم رکلاژ در پیانو، نحوه نت‌خوانی، نواختن پیانو و موسیقی باروک، کلاسیک و رمانتیک، از جمله دوره‌های این آموزشگاه محسوب می‌شوند. همچنین دوره‌های تخصصی آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های داخل و کنسرواتوارهای خارج از کشور در رشته‌های نوازندگی پیانو، آهنگسازی، موسیقی الکترونیک، موزیکولوژی و پداگوژی از دیگر دوره های تخصصی آکادمی پدال می باشد. ضمنا ارائه مدرک رسمی به هنرجویان پس از اتمام دوره‌های آموزشی از ویژگی‌های آموزشگاه پدال پیانو به‌شمار می‌رود.

آموزشگاه موسیقی در نیاوران آموزشگاه موسیقی محدوده نیاوران آموزش موسیقی در نیاوران بهترین آموزشگاه موسیقی در نیاوران بهترین آموزش موسیقی در نیاوران برترین آموزشگاه موسیقی در نیاوران برترین آموزش موسیقی در نیاوران آکادمی پیانو در نیاوران آموزشگاه موسیقی محدوده نیاوران آموزش موسیقی محدوده نیاوران آموزشگاه موسیقی نیاوران آموزش موسیقی نیاوران آکادمی پیانو پدال بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزش موسیقی برترین آموزشگاه موسیقی برترین آموزش موسیقی آموزشگاه عالی موسیقی آموزشگاه برتر موسیقی موسیقی کلاسیک آموزش هارمونی آموزش موسیقی کلاسیک تدریس تخصصی پیانو مجهز ترین آموزشگاه موسیقی پیانو آموزشگاه تخصصی پیانو پدال آکادمی تخصصی پیانو پدال، دومین شعبه از مجموعه تخصصی پیانو آکسان، با هدف آموزش صحیح پیانو مطابق با شیوه آموزشی روز دنیا تاسیس گردید. بهره مندی از اساتید مجرب و با تحصیلات دانشگاهی ، فارق التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه هنر تهران، موسیقی و همچنین امکانات آموزشی وسیع از جمله کلاس های دو پیانو و کلاس های تمرین برای هنرجویان، باعث افزایش راندمان آموزشی و پیشرفت صحیح هنرجویان شده است. شیوه آموزشی آکادمی پدال، مطابق با استاندارد های آموزش عالی موسیقی، آموزش با شیوه رپرتوار نوازی، می باشد. این شیوه بدین صورت است که هنرجویان در طول هر ترم قطعاتی از دوره های موسیقی باروک، کلاسیک، رمانتیک آموزش می بینند و علاوه بر آن اتود های کنسرتی و اتود های پرکتیکال به منظور جنبه آموزشی و تکنیکال به هنرجویان آموزش داده می شود. از طرفی بنا بر سیستم آموزشی آکادمی پدال هنرجویان با توجه به هدف آموزشی فردی پس از هر ترم به اجراهای رسیتال، گروه نوازی پیانو و آزمون های پایان ترم میپردازند. ازین رو پیشرفت و آموزش هنرجویان در کنار خوانواده های محترم بررسی قرار خواهد گرفت. برگزاری دوره های آموزش گروهی تاریخ موسیقی و شناخت و درک موسیقی و تحلیل و آنالیز آثار موسیقی جهانی نیز به ارتقای سطح آموزشی هنرجویان پرداخته میشود. آموزش دو زبانه به کودکان، ، به زبان های انگلیسی و فرانسه و آلمانی ،از دیگر امکانات آکادمی پدال می باشد که با هدف ایجاد کاربرد های زبانی در موسیقی، شناخت موتیف ها، و همچنین آشنایی با زبان تخصصی موسیقی می باشد. همچنین دوره های تخصصی آزمون های ورودی دانشگاه های داخل و داشنگاه ها و کنسرواتوار های خارج از کشور در رشته های نوازندگی پیانو، آهنگسازی، موسیقی الکترونیک، موزیکولوژی و پداگوژی از دیگر دوره های تخصصی آکادمی پدال می باشد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

ارسلان حاتمی

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - نیاوران - تقاطع کامرانیه - جنب نارون - پلاک 86 - واحد 1

تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 17 فروردین 1398www.irangan.com/259346