سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

باشگاه بدنسازی خانه ورزش

موسسه یوگا در یوسف آباد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259251
#
3
ستاره آگهی
باشگاه یوگا محدوده کرج

موسسه یوگا حوا

یوگا رشته ورزشی است که تمرینات آن ارتباط و پیوستگی بین جسم و ذهن افراد برقرار می‌کند. تمرینات یوگا برپایه حرکات کششی که به بدن فشار زیادی وارد می‌کنند پایه گذاری شده است. این ورزش علاوه بر بهبود عملکرد ذهن در آرامش و نشاط افراد نیز تاثیر بسزایی می‌گذارد. از طرفی تمرینات یوگا باید طبق برنامه و با رعایت اصول خاصی انجام شوند به‌همین دلیل بهتر است به باشگاه‌های ورزشی مراجعه کرد. موسسه یوگا حوا در سال 1393 در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی یوگا شروع به‌کار کرد. یوگا آسانا یا درمان مشکلات کر، زانو و مفاصل با تمرینات بدنی، یوگانیدرا یا آرام‌سازی ذهن جسم، رهایی از ترس، رسیدن به شادی و آرامش درون؛ پرانایاما بالا بردن سطح انرژی با تمرینات بدنی، مدیتیشن یا آگاهی از افکار و کنترل ذهن، یوگا کودکان و یوگا پیلاتس، از جمله کلاس‌های آموزشی این موسسه به‌شمار می‌روند. همچنین از ویژگی‌های موسسه یوگا حوا می‌توان به ارائه مشاوره و برگزاری جلسه اول رایگان برای معارفه اشاره کرد.

باشگاه یوگا محدوده کرج بهترین باشگاه یوگا محدوده کرج بهترین باشگاه یوگا در کرج یوگا در کرج موسسه یوگا کرج باشگاه یوگا کرج یوگا کرج موسسه یوگا محدوده کرج موسسه یوگا در کرج موسسه یوگا در گوهردشت یوگا و پیلاتس در گوهردشت یوگا و پیلاتس در کارمندان شمالی بهترین یوگا نیدرا در کرج بهترین یوگا مراقبه یوگا مراقبه در کرج یوگا بانوان در کرج یوگا بزرگسالان یوگا بزرگسالان در کرج یوگا حوا یوگا حوا در کرج یوگا نیدرا باشگاه یوگا در کرج آکادمی یوگا در کرج موسسه یوگا محدوده کرج موسسه یوگا در گوهردشت آکادمی یوگا محدوده گوهردشت آکادمی و پیلاتس در کرج باشگاه تخصصی یوگا در کرج بهترین باشگاه یوگا در کرج بهترین باشگاه پیلاتس در کرج یوگا بانوان در کرج آکادمی پیلاتس در کرج موسسه یوگا بزرگسالان در کرج آکادمی یوگا حوا یوگا محدوده کرج بهترین باشگاه یوگا در کرج موسسه یوگا در کرج یوگا حوا یوگا حوا در کرج موسسه یوگا در گوهردشت یوگا و پیلاتس در گوهردشت یوگا و پیلاتس در کارمندان شمالی یوگا نیدرا بهترین یوگا نیدرا در کرج بهترین یوگا مراقبه یوگا مراقبه در کرج یوگا بانوان در کرج یوگا بزرگسالان یوگا بزرگسالان در کرج

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

طاهره میرزا احمدیان

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

البرز - کرج - سه راه گوهردشت - کوی کارمندان شمالی - بلوار امام جعفر صادق - کوچه 12 شرقی - پلاک 34 - طبقه دوم

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/259251
پیشنهاد ایرانگان