سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

فروش عمده انواع زیتون

صادرات انواع خرما

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259238
#
1
ستاره آگهی
تولید انواع برنج در مازندران

مزرعه برنج ارگانیک شکراله پور

برنج ارگانیک چیست برنج ارگانیک برنجی است که در زمینی کشت شود که حداقل چهار سال از مواد شیمیایی در آن استفاده نشده باشد و در زمان کاشت و داشت برنج نیز بدون آفت کش‌ها و سموم شیمیایی تولید و بسته‌بندی گردد. همچنین بذر سالم و بومی که به صورت ارگانیک کشت شده و عاری از آفت باشد نقش مهمی در تولید برنج ارگانیک دارد. از طرفی در کشت ارکانیک برنج برای پرورش گیاه و دانه برنج از کود‌های حیوانی و کود‌های بیولوژیک و برای دفع آفت کرم ساقه خوار برنج از زنبور تریکوگراما و تله فرمونی بهره‌ می‌گیرند. معرفی اجمالی مزرعه شکراله پور آقای شکراله پور از سال 1367، هرساله 3000 متر از زمین کشاورزی خود را برای مصرف شخصی بدون استفاده از سموم کشاورزی مورد کشت قرار می‌داد، تا این‌که بعد از سال‌ها تجربه و حضور در کلاس‌های کشت ارگانیک و آماده سازی خاک مزرعه، شروع به کشت برنج و کیوی ارگانیک نمود. ایشان در سال 1385 به‌عنوان کشاورزنمونه در زمینه تولید محصول ارگانیک معرفی شد و در سال 1390 نیز کشاورز نمونه استانی شدند و استاندارد ملی ایران محصول مزرعه شکراله پور را تایید کرد. همین‌‍طور در سال 1392 با عضویت در انجمن ارگانیک ایران و آزمایشات و بررسی محصوات ایشان توسط شرکت بیوسان گواه موفق به اخذ تاییدیه‌های در حال گذار و ارگانیک شدند و در سال 1395 نیز بار دیگر به عنوان کشاورز نمونه مطرح گردید. محصولات مزرعه شکراله پور انواع برنج ارگانیک، برنج قهوه‌ای ارگانیک، سبوس برنج ارگانیک و آرد برنج ارگانیک از جمله محصولات این مزرعه به‌شمار می‌روند که از نوع برنج طارم هاشمی می‌باشند. ضمنا کیوی ارگانیک محصولی دیگر از مزرعه شکراله پور محسوب می‌شود. ویژگی‌های مزرعه شکراله پور از ویژگی‌های این مزرعه می‌توان به مشاوره در تولید محصولات ارگانیک، کسب گواهینامه‌های استاندارد ایران و اروپا، فروش برنج ارگانیک به صورت جزئی و کلی، بسته‌بندی تولیدات و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور اشاره کرد.

تولید برنج سفید در مازندران فروش برنج سفید در مازندران بورس برنج قهوه ای در مازندران فروش آرد برنج در مازندران تولید برنج سفید تولید برنج قهوه ای بورس برنج قهوه ای بورس سبوس برنج فروش سبوس برنج فروش آرد برنج تولید و فروش برنج سفید بورس برنج سفید بورس برنج به صورت عمده بورس برنج به صورت خرده فروشی تولید کیوی فروش و بورس کیوی فروش کیوی به صورت عمده فروش کیوی به صورت خرده تولید محصولات ارگانیک مزرعه تولید برنج شکراله پور تولید کنندگان برنج سفید تولید کنندگان برنج قهوه ای تولید کنندگان سبوس برنج تولید کنندگان آرد برنج عرضه برنج سالم و ارگانیک عرضه و پخش برنج قهوه ای فروش سبوس برنج با قیمت مناسب عرضه آرد برنج با کیفیت عالی دارای گواهی ارگانیک ایران و اروپا فروش در فروشگاه های ارگانیک کشور به امید خدا امسال برای اولین بار برنج سیاه با آنتی اکسیدان بسیار فراوان در مزرعه شکراله پور کشت می شود.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

صادق شکراله پور

موبایل

وب سایت

آدرس

مازندران - بابل - جاده کیاکلا

تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/259238
پیشنهاد ایرانگان