سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

وکیل پایه یک دادگستری در شهران

موسسه حقوقی و داوری محدوده مطهری

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259175
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
موسسه حقوقی محدوده عظیمیه

موسسه حقوقی دادخواه مبین

وکالت به قراردادی گفته می‌شود که در آن فردی، شخص دیگری را جانشین قرار می‌دهد. وکالت به دو نوع کلی وکالت مقید و وکالت مطلق تقسیم می‌شود. در وکالت مقید فرد تنها در مورد مطلبی مشخص وکیل قرار داده می شود و فقط باید در همان حوزه عمل کند؛ در حالی در وکالت مطلق شخص با اجازه موکل برای تمامی امور وکیل قرار داده می‌شود. موسسه حقوقی دادخواه مبین با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات حقوقی فعالیت می‌کند. وکالت در تمامی امور حقوقی، مدنی، خانواده، ملکی، ثبتی و دعاوی بازرگانی داخلی؛ وکالت در امور ارثی و حسبی و وکالت در مراجع قضایی، از جمله خدمات این موسسه به‌شمار می‌آیند. همچنین تنظیم قراردادهای داخلی و بین‌المللی، تنظیم انواع تقسیم‌نامه و وصیت‌نامه و انجام امور مطالعاتی و پژوهشی در کلیه حوزه‎های حقوقی از دیگر خدمات موسسه حقوقی دادخواه مبین محسوب می‌شوند.

موسسه حقوقی محدوده عظیمیه موسسه حقوقی در عظیمیه وکیل در عظیمیه کرج وکیل در عظیمیه دفتر وکیل در عظیمیه موسسه حقوقی در عظیمیه وکیل برای طلاق در عظیمیه وکیل پایه یک در عظیمیه دفتر وکیل در عظیمیه موسسه حقوقی در عظیمیه وکیل عالی دعاوی خانوادگی در کرج وکیل دعاوی ملکی در کرج مشاور حقوقی رایگان در کرج وکیل متخصص چک در کرج وکیل دعاوی سرقفلی در کرج وکیل طلاق توافقی در کرج وکیل دعاوی کلاهبرداری در کرج وکیل ملکی در کرج وکیل دعاوی حقوقی در کرج وکیل دعاوی ماده صد شهرداری در کرج وکیل طلاق توافقی در کرج وکیل اعاده دادرسی کیفری و حقوقی در کرج وکیل متخصص چک در کرج وکیل متخصص دیه در کرج وکیل تصادفات و خسارات رانندگی و بیمه در کرج وکیل دعاوی کار و کارفرما و اداره کار در کرج وکیل پایه یک در کرج وکیل دعاوی ثبتی در کرج وکیل دیوان عدالت اداری در کرج وکیل دعاوی کمیسیون ماده صد و شهرداری در کرج وکیل در تنظیم قرار داد در کرج وکیل املاک و مستغلات در کرج وکیل کلاهبرداری در کرج وکیل رفع تصرف عدوانی و خلع ید و تخلیه ید در کرج وکیل مهریه در کرج وکیل جرایم و قصور پزشکی در کرج وکیل دعاوی تجاری در کرج وکیل دعاوی ناشی از ارث در کرج وکیل اثبات رجوع در کرج وکیل جرایم منافی عفت ورابطه نامشروع در کرج مشاور حقوقی رایگان در کرج وکیل عالی دعاوی خانوادگی در کرج وکیل متخصص چک در کرج وکیل دعاوی سرقفلی در کرج وکیل طلاق توافقی در کرج وکیل دعاوی کلاهبرداری در کرج وکیل ملکی در کرج وکیل دعاوی حقوقی در کرج وکیل دعاوی ماده صد شهرداری در کرج وکیل طلاق توافقی در کرج پذیرش دعاوی املاک موسسه حقوقی دادخواه مبین وکیل دعاوی ملکی در کرج وکیل دعاوی املاک در کرج وکیل پایه یک برای دعاوی ملکی در کرج وکیل پایه یک برای دعاوی خانوادگی در کرج پذیرش دعاوی ملکی پذیرش دعاوی املاک در کرج موسسه حقوقی جهت دعاوی املاک موسسه حقوقی جهت دعاوی ملکی در کرج

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 26 خرداد 1398www.irangan.com/259175
پیشنهاد ایرانگان