سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

بهترین قالیشویی محدوده المپیک

قالیشویی محدوده نیاوران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
قالیشویی و مبل شویی نگار

قالیشویی و مبل شویی شستشوی انواع فرش مجهز به گرم خانه گازی

کد آگهی
259159
ستاره آگهی
1
کد آگهی
259159
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
بهترین قالیشویی محدوده تهرانپارس

قالیشویی و مبل شویی نگار

فرش یکی از وسایل منزل است که کاربردهای بسیاری دارد. فرش عموما برای پوشاندن سطح زمین استفاده می‌شود. فرش از الیاف مختلفی مانند پنبه بافته می‌شود که آن‌ها قابلیت جذب و آلودگی را به سرعت دارند؛ به‌همین دلیل فرش‌ها هر چند وقت یکبار باید شست‌وشو شوند. قالیشویی موسسه‌ای است که خدمات شست‌وشو فرش‌ را با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و صنعتی را انجام می‌دهد. قالیشویی و مبل‌شویی نگار با سال‌ها سابقه در زمینه شست‌وشوی انواع فرش فعالیت می‌کند. نظافت انواع فرش ماشینی، فرش دستبافت، فرش ابریشم و گل ابریشم، از جمله خدمات این قالیشویی محسوب می‌شوند. همچنین قالیشویی و مبل‌شویین نگار خدمات شست‌وشو و نظافت انواع مبلمان را نیز انجام می‌دهد. ضمنا رفوگری، پرداختکاری، ریشه‌زنی، شیرازه‌زنی، ترمیم و رفع سوختگی از دیگر خدمات این قالیشویی و مبل‌شویی به‌شمار می‌آیند.

بهترین قالیشویی محدوده تهرانپارس بهترین قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی محدوده تهرانپارس قالیشویی در تهرانپارس عالی ترین قالیشویی محدوده تهرانپارس عالی ترین قالیشویی در تهرانپارس بهترین قالیشویی محدوده نارمک بهترین قالیشویی در نارمک قالیشویی محدوده نارمک قالیشویی در نارمک بهترین قالیشویی محدوده شرق تهران بهترین قالیشویی در شرق تهران قالیشویی محدوده شرق تهران قالیشویی در شرق تهران قالیشویی محدوده غرب تهران قالیشویی در غرب تهران قالیشویی در نارمک قالیشویی و مبل شویی نگار قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی در تهران نو قالیشویی در نیاوران قالیشویی در اقدسیه قالیشویی در نظام آباد قالیشویی در شمال تهران قالیشویی محدوده نارمک قالیشویی محدوده تهرانپارس قالیشویی محدوده تهران نو قالیشویی محدوده نیاوران قالیشویی محدوده اقدسیه قالیشویی محدوده نظام آباد قالیشویی محدوده شمال تهران مبل شویی در نارمک مبل شویی در تهرانپارس مبل شویی در تهران نو مبل شویی در نیاوران مبل شویی در اقدسیه مبل شویی در نظام آباد مبل شویی در شمال تهران بهترین قالیشویی محدوده غرب تهران بهترین قالیشویی در غرب تهران بهترین قالیشویی در نارمک بهترین قالیشویی و مبل شویی نگار بهترین قالیشویی در تهرانپارس بهترین قالیشویی در تهران نو بهترین قالیشویی در نیاوران بهترین قالیشویی در اقدسیه بهترین قالیشویی در نظام آباد بهترین قالیشویی در شمال تهران بهترین قالیشویی محدوده نارمک بهترین قالیشویی محدوده تهرانپارس بهترین قالیشویی محدوده تهران نو بهترین قالیشویی محدوده نیاوران بهترین قالیشویی محدوده اقدسیه بهترین قالیشویی محدوده نظام آباد بهترین قالیشویی محدوده شمال تهران بهترین مبل شویی در نارمک بهترین مبل شویی در تهرانپارس بهترین مبل شویی در تهران نو بهترین مبل شویی در نیاوران بهترین مبل شویی در اقدسیه بهترین مبل شویی در نظام آباد بهترین مبل شویی در شمال تهران رفوگری فرش دستی و ماشینی آبگیری و خشکشویی شستشوی فرش و موکت شست شوی انواع فرش شست شوی انواع مبل و موکت مجهز به گرم خانه گازی قالیشویی نگار قالیشویی و مبل شویی نگار شستشویی انواع فرش های دستباف و ماشینی با دستگاهای تمام اتوماتیک آبگیر لوله ای برای جلو گیری از شکستگی فرشها متخصص در شستشوی انواع فرش های دستباف، ابریشم و ماشینی با دستگاه های پیشرفته و ضد عفونی خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب با شامپوی خارجی در محل کفشویی منازل و اداره جات و غیره شستشوی انواع فرش های ماشینی و فانتزی و گلیم با رعایت اصول بهداشتی شستشوی تخصصی انواع فرش های دستباف انواع مبل، موکت، خوشخواب قالیشویی و مبل شویی نگار شماره ثبت 383148 سرویس سراسر ایران عضو رسمی اتحادیه تهران شماره ما را از 118 بخواهید

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 15 اسفند 1399www.irangan.com/259159
پیشنهاد ایرانگان
1