سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دندانپزشکی محدوده غرب تهران

بهترین متخصص زنان بلوار کشاورز

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259126
#
2
ستاره آگهی
بهترین مرکز مشاوره در ستارخان

دکتر مجید محمدپور

بیماری‌های روانی به مشکلات و ناراحتی‌هایی گفته می‌شود که روی مغز و نحوه تفکر فرد تاثیر زیادی می‌گذارند و اختلالات رفتاری را به‌دنبال دارند. بعضی از بیماری‌های روانی با ارائه مشاوره و راهکارهای عملی قابل معالجه‌اند؛ در حالی که بسیاری از آن‌ها برای درمان به دارو نیاز دارند. روانپزشک شخصی است که پس از طی دوره‌ی عمومی پزشکی به مطالعه و تحصیل درباره نحوه عمکلرد مغز و روحیات انسان پرداخته و همین‌طور می‌تواند برای درمان بیماران دارو تجویز کند. 

دکتر مجید محمدپور در سال 1346 در شهر ری متولد شد. وی در سال 1364 در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد و در سال 1371 مدرک پزشکی عمومی خود را دریافت نمود. دکتر مجید محمدپور در سال 1374 در رشته روانپزشکی همان دانشگاه تحصیلات خود را ادامه دارد و پس از طی دوره رزیدنی در سال 1377 بورد تخصصی روانپزشکی را دریافت کرد. همچنین روان‌درمانی فردی، روان‌درمانی خانوادگی؛ درمان اختلالات دو قطبی، مشکلات رفتاری کودکان، بیش‌فعالی و روان‌پریشی کودکان، درمان افسردگی، اضطراب و اختلالات خواب، از جمله خدمات کلینیک روانشناسی دکتر مجید محمدپور به‌شمار می‌روند.

مرکز مشاوره در ستارخان دکتر مجید محمدپور مرکز مشاوره در غرب تهران بهترین مشاوره در غرب تهران روانپزشک در غرب تهران روانپزشک در ستارخان روانکاو در ستارخان روانکاو در غرب تهران مرکز مشاوره در غرب تهران مرکز مشاوره در ستارخان مرکز مشاوره ازدواج در غرب تهران مرکز مشاوره خانواده در غرب تهران مرکز مشاوره کودک در غرب تهران بهترین روانکاو و روانشناس در غرب تهران بهترین روانشناس محدوده غرب تهران بهترین پزشک روانشناس محدوده ستارخان بهترین روانکاو و روانشناس مشاوره فردی زناشویی خانوادگی و ازدواج درمان اختلالات روانی محدوده ستارخان درمان استرس در غرب تهران بهترین روانپزشک در غرب تهران مرکز مشاوره محدوده ستارخان مرکز مشاوره محدوده غرب مرکز مشاوره ازدواج در ستارخان مرکز مشاوره خانواده در ستارخان مرکز مشاوره خانواده در غرب تهران مرکز مشاوره کودک در ستارخان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مجید محمدپور

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - خیابان ستارخان - فلکه اول صادقیه - ضلع جنوب غربی - پلاک 51 - طبقه 1

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/259126
پیشنهاد ایرانگان