سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دامپزشکی محدوده آزادی

کلینیک دامپزشکی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259100
#
2
ستاره آگهی
دامپزشک سیار در تهران

دامپزشکی سیار تیرداد

بسیاری از افراد از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند. حضور حیوانات در خانه فواید زیادی اعم از افزایش روحیه، کاهش ابتلا به بیماری‌های روانی، بهبود نشاط و افزایش تحرک افراد را دارد. از طرفی برای نگهداری از حیوانات خانگی سلامتی آن‌ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چرا که بسیاری از بیماری‌های حیوانات می‌توانند به انسان انتقال یابند. به‌همین دلیل بهتر است حیوانات خانگی برای انجام معاینات دوره‌ای و درمان بیماری‌ها نزد دامپزشک برده شوند. دامپزشکی سیار تیرداد، در زمینه شناخت و معالجه بیماری‌های حیوانات فعالیت می‌کند. انجام کلیه امور دامپزشکی در محل اعم از باغ، کارخانه و کارگاه، ویزیت و واکسیناسیون، صدور شناسنامه، تشخیص و درمان بیماری‌های پوستی، انگل‌زدایی، آرایش و شست‌وشو، ویزیت و واکسیناسیون، از جمله خدمات این دامپزشکی به‌شمار می‌روند. همچنین انجام جراحی‌های سطحی، عقیم‌سازی، بخیه و بانداژ زخم از دیگر خدمات دامپزشکی سیار تیرداد محسوب می‌شوند.

بهترین دامپزشک سیار در تهران بهترین دامپزشکی سیار در تهران بهترین دامپزشک سیار حومه تهران خدمات دامپزشکی سیار در تهران خدمات دامپزشکی سیار در کل نقاط تهران دامپزشک سیار در تهران دامپزشک سیار حومه تهران ارائه خدمات دامپزشکی به صورت سیار در تهران دامپزشکی سیار در تهران دامپزشکی سیار دامپزشک سیار محدوده ونک دامپزشک سیار محدوده گرمدره دامپزشک سیار در گرمدره دامپزشک سیار در شهریار دامپزشک سیار محدوده شهریار بهترین دامپزشک سیار محدوده ونک بهترین دامپزشک سیار محدوده گرمدره بهترین دامپزشک سیار در گرمدره بهترین دامپزشک سیار در شهریار بهترین دامپزشک سیار محدوده شهریار ارائه خدمات دامپزشکی به صورت سیار ارائه خدمات دامپزشکی به صورت سیار در شهریار دامپزشک سیار در محدوده پونک دامپزشک سیار در محدوده الهیه دامپزشک سیار در محدوده قیطریه دامپطشک سیار در محدوده شهر ری دامپزشک سیار در محدوده دیباجی عقیم سازی عقیم سازی گربه عقیم سازی سگ عقیم سازی سگ ماده عقیم سازی گربه ماده ویزیت و واکسیناسیون انجام کلیه خدمات درمانی در باغ ، کارخانه و .... جراحی عقیم‌ سازی بخیه و بانداژ آرایش و شست‌وشو انگل‌زدایی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

موبایل

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 26 اسفند 1397www.irangan.com/259100
پیشنهاد ایرانگان