سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دامپزشکی محدوده آزادی

کلینیک دامپزشکی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259100
#
2
ستاره آگهی
دامپزشک سیار در تهران

دامپزشکی سیار تیرداد

بسیاری از افراد از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند. حضور حیوانات در خانه فواید زیادی اعم از افزایش روحیه، کاهش ابتلا به بیماری‌های روانی، بهبود نشاط و افزایش تحرک افراد را دارد. از طرفی برای نگهداری از حیوانات خانگی سلامتی آن‌ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چرا که بسیاری از بیماری‌های حیوانات می‌توانند به انسان انتقال یابند. به‌همین دلیل بهتر است حیوانات خانگی برای انجام معاینات دوره‌ای و درمان بیماری‌ها نزد دامپزشک برده شوند. 

دامپزشکی سیار تیرداد، در زمینه شناخت و معالجه بیماری‌های حیوانات فعالیت می‌کند. انجام کلیه امور دامپزشکی در محل اعم از باغ، کارخانه و کارگاه، ویزیت و واکسیناسیون، صدور شناسنامه، تشخیص و درمان بیماری‌های پوستی، انگل‌زدایی، آرایش و شست‌وشو، ویزیت و واکسیناسیون، از جمله خدمات این دامپزشکی به‌شمار می‌روند. همچنین انجام جراحی‌های سطحی، عقیم‌سازی، بخیه و بانداژ زخم از دیگر خدمات دامپزشکی سیار تیرداد محسوب می‌شوند.

دامپزشکی در منزل دامپزشکی در منزل دامپزشکی در منزل دامپزشکی تخصصی در منزل دامپزشکی تخصصی در منزل دامپزشکی تخصصی در منزل دامپزشکی حرفه ای در منزل دامپزشکی حرفه ای در منزل دامپزشکی حرفه ای در منزل بهترین دامپزشک سیار در تهران بهترین دامپزشکی سیار در تهران بهترین دامپزشک سیار حومه تهران خدمات دامپزشکی سیار در تهران خدمات دامپزشکی سیار در کل نقاط تهران دامپزشک سیار در تهران دامپزشک سیار حومه تهران ارائه خدمات دامپزشکی به صورت سیار در تهران دامپزشکی سیار در تهران دامپزشکی سیار دامپزشک سیار محدوده ونک دامپزشک سیار محدوده گرمدره دامپزشک سیار در گرمدره دامپزشک سیار در شهریار دامپزشک سیار محدوده شهریار بهترین دامپزشک سیار محدوده ونک بهترین دامپزشک سیار محدوده گرمدره بهترین دامپزشک سیار در گرمدره بهترین دامپزشک سیار در شهریار بهترین دامپزشک سیار محدوده شهریار ارائه خدمات دامپزشکی به صورت سیار ارائه خدمات دامپزشکی به صورت سیار در شهریار دامپزشک سیار در محدوده پونک دامپزشک سیار در محدوده الهیه دامپزشک سیار در محدوده قیطریه دامپزشک سیار در محدوده شهر ری دامپزشک سیار در محدوده دیباجی دامپزشک دامپزشک در محدوده قیطریه دامپزشک در محدوده نارمک دامپزشک در محدوده پونک دامپزشک در محدوده سعادت آباد دامپزشک در سعادت آباد دامپزشک در شهرک غرب دامپزشک در محدوده شهرک غرب دامپزشک در محدوده تهرانپارس دامپزشک در محدوده رسالت دامپزشک در محدوده فرجام دامپزشک در محدوده چهاردانگه دامپزشک در محدوده اسلامشهر دامپزشک در محدوده کهریزک دامپزشک در محدوده شهر ری دامپزشک در محدوده نواب دامپزشک در محدوده کاشانی دامپزشک در محدوده شهر زیبا دامپزشک در محدوده صادقیه دامپزشک در محدوده دیباجی دامپزشک در محدوده کامرانیه دامپزشک در محدوده درروس دامپزشک در محدوده آریا شهر دامپزشک در محدوده انقلاب دامپزشک در محدوده امام حسین دامپزشک در محدوده جمهوری دامپزشک در محدوده شوش دامپزشک در محدوده فتح دامپزشک در محدوده یافت آباد دامپزشک در محل تهران دامپزشکی در منزل تهران کلینیک سیار دامپزشکی خدمات دامپزشکی در محل خدمات دامپزشکی در خانه دامپزشکی سیار دامپزشک در منزل تزریقات حیوانات در منزل تزریقات در محل تزریقات سگ در محل تزریقات گربه در محل دامپزشک در عبدل آباد دامپزشک در فرمانیه دامپزشک سیار در فرمانیه دامپزشک در نیاوران دامپزشک سیار در نیاوران دامپزشک سیار در آریاشهر دامپزشک سیار در پونک دامپزشک سیار در قیطریه دامپزشک سیار در گرمدره دامپزشک سیار در مینی سیتی دامپزشک سیار در پاسداران دامپزشک‌سیار در کوهک دامپزشک سیار در شهران دامپزشک سیار در اکباتان دامپزشک در اکباتان دامپزشک سیار در تهران ویلا دامپزشک در افسریه دامپزشک سیار در افسریه عقیم سازی عقیم سازی گربه عقیم سازی سگ عقیم سازی سگ ماده عقیم سازی گربه ماده ویزیت و واکسیناسیون انجام کلیه خدمات درمانی در باغ ، کارخانه و .... جراحی عقیم‌ سازی بخیه و بانداژ آرایش و شست‌وشو انگل‌زدایی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

موبایل

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/259100
پیشنهاد ایرانگان