سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بازسازی ساختمان محدوده شریعتی

طراحی و ساخت کابینت

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259095
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
تولید کننده انواع کابینت MDF

مجتمع خدمات طرح سارنگ

کابینت به قفسه یا کمدی گفته می‌شود که عموما در آشپزخانه استفاده می‌شود. کابینت محلی برای قرار دادن وسایل و لوازم آشپزخانه است. کابیت می‌تواند روی زمین قرار گرفته و یا به دیوار نصب شود. از طرفی کابینت‌ها در طراحی دکوراسیون و زیبایی فضا نیز تاثیر زیادی دارد. طرح و نقش کابینت بهتر است با دیگر اجزای محل همخوانی داشته باشد. مجتمع خدمات سارنگ در سال 1379 در زمینه طراحی و ساخت کابینت شروع به‌کار کرد. طراحی و اجرای کابینت های‌گلاس، ممبران، تمام چوب، ام دی اف، اچ دی اف و همین‌طور تخت تاشو و کمد کمجا، از جمله خدمات این مجموعه به‌شمار می‌روند. همچنین مجتمع خدمات طرح سارنگ طراحی داخلی و دکوراسیون را نیز انجام می‌دهد. ضمنا بازدید از محل به‌صورت رایگان و برآورد هزینه قبل از انجام پروژه از ویژگی‎های این مجموعه محسوب می‌شوند.

تولید کننده انواع کابینت MDF تولید کننده انواع کابینت ام دی اف تولید کننده انواع کابینت های پلاس تولید کننده انواع کابینت ممبران تولید کننده انواع کابینت ملامینه تولید انواع کابینت MDF تولید انواع کابینت ام دی اف تولید انواع کابینت های پلاس تولید انواع کابینت ممبران تولید انواع کابینت ملامینه طراحی و اجرای کابینت MDF طراحی و اجرای کابینت هایگلاس طراحی و اجرای کابینت ممبران طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه طراحی و اجرای کابینت ام دی اف در افسریه اجرای کابینت ام دی اف در افسریه طراحی کابینت ام دی اف در افسریه طراحی و اجرای کابینت هایگلاس در افسریه اجرای کابینت هایگلاس در افسریه طراحی کابینت هایگلاس در افسریه طراحی و اجرای کابینت ممبران در افسریه اجرای کابینت ممبران در افسریه طراحی کابینت ممبران در افسریه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه در افسریه اجرای کابینت آشپزخانه در افسریه طراحی کابینت آشپزخانه در افسریه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در جنوب شرق تهران طراحی و اجرای کابینت طراحی و اجرای کابینت MDF طراحی و اجرای کابینت ام دی اف نصب کابینت ام دی اف در افسریه نصب کابینت ام دی اف نصب و تعمیر کابینت ام دی اف دکوراسیون سارنگ بازسازی و نوسازی ساختمان اجرای دکوراسیون داخلی بهترین دکوراسیون محدوده افسریه بهترین دکوراسیون در جنوب شرق تهران بهترین دکوراسیون در تهران طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی خانه بازسازی و نوسازی ساختمان بازسازی و نوسازی ساختمان با بهترین کار بازسازی و دکوراسیون داخلی مرکز پخش و فروش لمینت مرکز پخش و فروش کفپوش اجرای انواع دکوراسیون های مدرن بازسازی و دکوراسیون منزل دکوراسیون مدرن و کلاسیک طراحی و اجرای دکوراسیون ساختمان شما وارد فضای جدیدی حاصل طراحی دقیق و اکانومیک کسب و کار مدرن شده اید. در این مجتمع بر آنیم با ارائه مدرنترین خدمات با بهره گیری از کار آمدترین و بروزترین ماشین آلات صنعت چوب و MDF شما را فرا تر انتظارتان به باور محیط سالم زیبا و دلنشین و کسب و کارتان و تمامی آنچه روح هنر در خدمت رفاه و آرامش توانسته ایجاد کند ، برسانیم. امروزه بهره گیری از مواد اولیه موجود و در آمیخته گی آن برای خلق اثر ، نیاز مبرمی به داشتن تخصص و مهارت و عشق به موضوع دارد. لذا بر آن شده ایم با گرد آوری زبده ترین و ماهر ترین هنرمندان و بکارگیری موثر بهترین تکنولوژی روز دنیا ارائه دهنده خاص ترین دکوراسیون داخلی کشور باشیم.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 26 اسفند 1397www.irangan.com/259095
پیشنهاد ایرانگان