سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

سمعک در اصفهان

سمعک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259012
#
7
ستاره آگهی
سمعک در اصفهان

کلینیک سمعک ماهان

آشنایی با سمعک و کارکرد آن

سمعک وسیله الکترونیکی کوچکی است که برای تقویت شنوایی افراد استفاده می‌شود. سمعک دستگاهی است که اصوات را بر اساس میزان شنوایی فرد تقویت کرده و به داخل گوش انتقال می‌دهد. سمعک از اجزایی از جمله میکروفون، تقویت کننده، پردازشگر و باتری تشکیل شده است. نحوه عملکرد سمعک به این صورت است که اصوات را از محیط اطراف جمع آوری کرده و آن‌ها را تقویت می‌کنند و به گوش داخلی فرد انتقال می‌دهد تا فرد بتواند صداها را بشنود. بعضی از سمعک‌ها با توجه به تکنولوژی مورد استفاده در قطعات آنان با توجه به میزان شنوایی فرد، اصوات را تقویت کرده و نویز و صداهای مزاحم را حذف می‌کنند. سمعک دیجیتال و سمعک هوشمند از جمله سمعک‌هایی هستند که از امکانات و تجهیزات پیشرفته برخوردارند و می‌توانند با استفاده از ابزارهای کامپیوتری تنظیم شوند. از طرفی برای درمان کم شنوایی سمعک باید با توجه به میزان شنوایی فرد و توسط متخصص شنوایی‌سنجی یا ادیولوژیست تجویز شود.

 

معرفی اجمالی کلینیک سمعک ماهان

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک ماهان در سال 1388 در زمینه عرضه انواع سمعک شروع به‌کار کرد. سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک آنالوگ، سمعک نامرئی، سمعک قابل برنامه‌ریزی، سمعک عینکی، سمعک جیبی، سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی و سمعک با قابلیت اتصال بی‌سیم به تلویزیون و موبایل از جمله محصولات این کلینیک به‌شمار می‌روند. همچنین کلینیک سمعک ماهان کلیه لوازم جانبی سمعک اعم از باتری و شارژر سمعک را نیز عرضه می‌کند. ضمنا این کلینیک شنوایی سنجی کلیه خدمات تعویض سمعک کهنه با نو و ساخت قالب سمعک مطابق حلزون گوش افراد را نیز انجام می‌دهد.

 

ویژگی‌های کلینیک سمعک ماهان

مشاوره حضوری و تلفنی، ویزیت در منزل برای افراد مسن و کم‌توان؛  تنظیم سمعک از راه دور به‌وسیله اپلیکیشن ادیولوژیست همراه ، ارائه خدمات به بیماران تحت پوشش بیمه‌های کانون بازنشستگاه، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و بیمه‌های درمانی از مزایای رقابتی کلینیک شنوایی سنجی ماهان محسوب می‌شوند.

سمعک در اصفهان انواع سمعک در اصفهان سمعک در اصفهان مرکز سمعک در اصفهان سمعک در اصفهان کلینیک مجهز سمعک در اصفهان کلینیک سمعک در اصفهان سمعک در اصفهان فروش سمعک در اصفهان فروش انواع سمعک در اصفهان تجویز سمعک در اصفهان تجویز انواع سمعک در اصفهان انواع سمعک در اصفهان فروش سمعک در شاهین شهر فروش انواع سمعک در شاهین شهر تجویز سمعک در شاهین شهر تجویز انواع سمعک در شاهین شهر انواع سمعک در شاهین شهر مرکز شنوایی و مشاوره سمعک ماهان ماهان سمعک ارائه دهنده خدمات ارزیابی شنوایی و ارائه سمعک های دیجیتال ، هوشمند و فراهوشمند نمایندگی فروش سمعک زیمنس در اصفهان ارزیابی شنوایی کودکان و بزرگسالان ارزیابی و مشاوره وزوز گوش ساخت و فروش سمعک های داخل گوش نامرئی با 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های به روز با شرایط پرداخت عالی فروش سمعک بلوتوث ، وایرلس و اتصال بی سیم به تلویزیون و موبایل ساخت قالب سمعک ، قالب ضد صوت و ضد آب خرید و فروش تجهیزات شنوایی سنجی ویزیت در منزل برای افراد مسن و کم توان تخفیف ویژه به اعضای کانون بازنشستگان خانواده شهدا و ایثارگر ، خانه کارگر ، نیروهای مسلح و کودکان زیر 7 سال برای دریافت نوبت آنلاین به وب سایت رسمی ماهان سمعک مراجعه نمایید. ارائه انواع سمعک در اصفهان ارزیابی شنوایی بزرگسالان در اصفهان ارزیابی شنوایی در اصفهان ارزیابی شنوایی کودکان در اصفهان تجویز سمعک در اصفهان خدمات سمعک در اصفهان خدمات شنوایی سنجی در اصفهان ساخت و فروش سمعک در اصفهان شنوایی سنجی در اصفهان عرضه کننده سمعک زیمنس در اصفهان فروش تجهیزات شنوایی سنجی در اصفهان فروش سمعک بلوتوث در اصفهان فروش سمعک در اصفهان فروش سمعک دیجیتال در اصفهان فروش سمعک فرا هوشمند در اصفهان فروش سمعک هوشمند در اصفهان فروش و تجویز انواع سمعک در اصفهان کلینیک شنوایی در اصفهان ماهان سمعک مرکز تخصصی شنوایی سنجی در اصفهان مرکز شنوایی در اصفهان مشاور سمعک در اصفهان نمایندگی فروش سمعک زیمنس در اصفهان مرکز شنوایی سنجی و شرکت ماهان سمعک اسپادان ارائه دهنده خدمات ارزیابی شنوایی و ارائه سمعک های دیجیتال, هوشمند و فراهوشند از معروفترین و بهترین مارک سمعک های دنیا میباشد. ماهان سمعک نمایندگی سمعک زیمنس, Siemens , Audio service , Hansaton , Oticon , Resound و بزرگترین مرکز فروش سمعک دراستان اصفهان می باشد که در زمینه فروش سمعک و تجهیزات شنوایی به همکاران اودیولوژیسیت و مددجویان فعالیت دارد. خدمات شرکت ماهان سمعک از قبیل: ارزیابی شنوایی کودکان و بزرگسالان ارزیابی و مشاوره وزوز گوش ساخت سمعک های داخل گوشی نامرئی با دوسال گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های به روز با شرایط پرداخت عالی ارائه سمعک بلوتوث , وایرلس و اتصال بی سیم به تلویزیون و موبایل ساخت قالب ضد صوت و ضد آب تعمیر انواع سمعک ساخت قالب سمعک خرید و فروش تجهیزات شنوایی سنجی ویزیت در منزل برای افراد مسن و کم توان تنظیم سمعک از راه دور از طریق اپلیکیشن اودیولوژیست همراه تخفیف ویژه به اعضای کانون بازنشستگان, خانواده شهدا و ایثارگر، خانه کارگر، نیروهای مسلح و بچه های تا 7سال

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نیلوفر زیدانی - محمد حسین پوراندخت

تلفن شعبه 1

تلفن شعبه 2

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

info@mahansamak.com

آدرس شعبه 1

اصفهان - اصفهان - خیابان شمس آبادی - جنب بیمارستان سینا - ساختمان آراد - طبقه 3

آدرس شعبه 2

اصفهان - شاهین شهر - بیمارستان گلدیس - بخش شنوایی

تاریخ چاپ این صفحه : چهارشنبه 22 اسفند 1397www.irangan.com/259012