سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

ساخت انواع درب و پنجره

ساخت و تعمیر انواع درب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258980
#
3
ستاره آگهی
آگهی مشابه
درب و پنجره دو جداره UPVC

کارگاه تولیدی سانترال

درب و پنجره UPVC یکی از تجهیزات مدرنی است که از آن در ساختمان‌‌سازی استفاده می‌شود. رنگ پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی معمولا سفید و شفاف است و ضخامت دیواره‌های خارجی آن حدود 3 میلیمتر می‌باشد. در ساخت پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی معمولا از مواد افزودنی مانند اکسید تیتانیوم استفاده می‌کنند تا مقاومت پروفیل را در برابر اشعه خورشید بیشتر کند. کارگاه تولیدی سانترال در سال 1358 در زمینه تولید و عرضه انواع درب و پنجره شروع به‌کار کرد. درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره، درب و پنجره یو پی وی سی تک‌جداره و درب و پنجره آلومینیومی، از جمله محصولات این کارگاه تولیدی به‌شمار می‌‎آیند. همچنین کارگاه تولیدی سانترال انواع توری پلیسه یا توری پشه‌گیر را نیز عرضه می‌کند. ضمنا از ویژگی‌های این کارگاه تولیدی می‌توان به استفاده از مواد اولیه با کیفیت، بازدید رایگان، ارائه مشاوره و آمادگی همکاری با پیمانکاران ساختمانی اشاره کرد.

درب و پنجره دو جداره درب و پنجره UPVC درب و پنجره پنجره دو جداره وین تک توری های پشه گیر فروشگاه درب و پنجره UPVC بورس درب و پنجره دوجداره UPVC فروش درب و پنجره دوجداره UPVC فروش پنجره دوجداره UPVC تعویض درب و پنجره بدون تخریب نصب و فروش توری های پشه گیر فروش انواع توری های پشه گیر فروش درب و پنجره آلومینیومی بورس درب و پنجره آلومینیومی نصب درب و پنجره آلومینیومی نصب درب و پنجره دوجداره UPVC

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 05 اردیبهشت 1398www.irangan.com/258980
پیشنهاد ایرانگان