سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دبستان دخترانه هوشمند غرب تهران

آموزشگاه زبان در مینی سیتی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258944
#
7
ستاره آگهی
عالی ترین دبستان

دبستان دخترانه حنانه

آموزش و پرورش و سطح علمی دانش‌آموزان از مهم‌ترین شاخص‌های موفقیت جامعه به‌شمار می‌روند. تحقیقات نشان داده که مدارس با کیفیت تا چه اندازه سبب پیشرفت دانش‌آموزان می‌شوند؛ بنابراین بیشتر والدین تمایل دارند تا فرزندان‌شان در مدارس با کیفیت تحصیل کنند؛ چرا که این مراکز آموزشی نه تنها معلومات دانش‌آموزان را افزایش می‌دهند بلکه در شکل‌گیری شخصیت آن‌ها نیز تاثیرگذار هستند. 

دبستان دخترانه حنانه در سال 1359 در زمینه آموزش دوره دبستان تاسیس شد. زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضیات پیشرفته، علوم، فارسی، نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، نمایش عروسکی، اوریگامی و شطرنج، از جمله کلاس‌های این دبستان محسوب می‌شوند. همچنین برپایی کارگاه‌های مشاوره‌ با حضور والدین، برگزاری آزمون‌های ارزیابی دوره‌ای، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی، از دیگر خدمات دبستان حنانه می‌باشند. ضمنا از ویژگی‌های این دبستان می‎‌توان به سرو میان وعده گرم، کنترل فضای مدرسه با دوربین مداربسته و سرویس رفت و برگشت اشاره کرد.

عالی ترین دبستان دخترانه برترین دبستان دخترانه بهترین دبستان دخترانه عالی ترین دبستان برترین دبستان بهترین دبستان دبستان دخترانه دنیای حنانه دبستان وپیش دبستانی دخترانه هوشمند دنیای حنانه دبستان وپیش دبستانی دخترانه هوشمند دنیای حنانه واقع در منطقه سیزده با مدیریت شهناز مقصودی شعبه پسرانه مجموعه دنیای حنانه می باشد .مدرسه موثرترین نهاد پس از خانواده در شکل‌گیری شخصیت، افزایش معلومات و آگاهی‌بخشی به دانش آموزان محسوب می‌شود. مدرسه مکانی است که تمام افراد از سن 7 تا سن 18 سالگی موظف به‌ تحصیل در آن می‌باشند. دوران مدرسه به مقاطع مختلفی تقسیم شده که نخستین دوره آن، ابتدائی نام دارد که در این مقطع دانش‌آموزان با مفاهیم، مهارت‌ها و اصول اولیه آموزشی و مهارتهای زندگی آشنا می‌شوند. پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه با سال‌ها سابقه و با کادری مجرب و آزموده در زمینه آموزش کودکان و دانش‌‌آموزان فعالیت می‌کند. کلاسهای فوق برنامه شامل : دپارتمان زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضی پیشرفته ، علوم پیشرفته ، فارسی پیشرفته ، مهارت مطالعه و تست زنی ،نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، شطرنج، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، از فوق‌برنامه‌های آموزشی این پیش‌دبستانی و دبستان محسوب می‌شوند. برگزاری جلسات ماهیانه با حضور اولیا، برپایی آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی؛ برگزاری آزمون هفتگی و ماهانه ، شناسایی دانش آموزان با نیازهای ویژه و پرورش آنان ، اردو درون مدرسه و برون مدرسه سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و تغذیه گرم ( صبحانه و ناهار ) کیف در مدرسه از دیگر خدمات پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه می‌باشند. رتبه اول درآزمون مبتکران در سطح کشور رتبه برتر در زمینه احکام ، نقاشی ، طراحی ، فوتسال ، شنا ،هفت سنگ ، قرآن ، قصه گویی و داستان نویسی رتبه اول استان در زمینه نمایش عروسکی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شهناز مقصودی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه4 - تهران نو - خیابان دماوند - نرسیده به خیابان خاقانی - پلاک 340

تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 27 خرداد 1398www.irangan.com/258944
پیشنهاد ایرانگان