سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین مرکز سونوگرافی سه بعدی

متخصص ارتودنسی اسلامشهر

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258916
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
لیزر موهای زائد محدوده تهرانپارس

مرکز زیبایی گلبرگ

به موهای ضخیم و تیره‌ای که در نواحی خاصی از بدن می‌رویند و جلوه نازیبایی به پوست می‌دهند موهای زائد می‌گویند. برای رفع موهای زائد راهکارهای موقتی زیادی وجود دارد که یکی از مطمئن‌ترین آن‌ها لیزر است. در واقع لیزر روش پزشکی است که در آن از اشعه‌ی نور برای متوقف کردن رشد موهای زائد استفاده می‌کنند. مرکز زیبایی گلبرگ از سال 1397 در زمینه لیزر موهای زائد و ارائه خدمات زیبایی فعالیت می‌کند. لیزر موهای زائد با به‌کارگیری دستگاه آپوجی پلاس، درمان چین و چروک صورت، پاکسازی و جوانسازی پوست، رفع جوش، برطرف کردن کک و مک و لک‌های پوستی از خدمات این مرکز زیبایی به‌شمار می‌آیند. همچنین تزریق ژل و بوتاکس؛ لیفت سینه، لیفت صورت، کاشت مو، کاشت ابرو و رفع کم پشتی مو از دیگر خدمات مرکز زیبایی گلبرگ محسوب می‌شوند.

لیزر موهای زائد در تهرانپارس مرکز جراحی زیبایی گلبرگ تحت نظر دکتر محمدرضا بهیار جوانسازی پوست در شرق جوانسازی پوست در تهرانپارس خدمات جوانسازی پوست خدمات جوانسازی پوست در تهرانپارس خدمات لیزر و زیبایی در تهرانپارس جوانسازی و بازسازی پوست جوانسازی و بازسازی پوست در تهرانپارس جوانسازی و بازسازی پوست محدوده تهرانپارس لیفت سینه محدوده شرق لیفت سینه با نخ محدوده تهرانپارس تزریق ژل محدوده تهرانپارس تزریق ژل محدوده شرق تهران درمان چروک صورت با بوتاکس در شرق درمان چروک صورت با بوتاکس در تهرانپارس خدمات بوتاکس و ژل در تهرانپارس خدمات بوتاکس و ژل در شرق تهران خدمات لیزر پوست در تهرانپارس خدمات لیزر پوست در شرق هزینه لیزر موهای زائد رفع جوش صورت در تهرانپارس رفع جوش صورت در شرق تهران جوانسازی کاشت مو در تهرانپارس کاشت مو در شرق درمان جای جوش، زخم شفاف سازی پوست، لیفتینگ. با استفاده از دستگاه co، سی او، آر اف فراکشنال، جای اسکار، Apoge+، آپوجی پلاس، ارائه خدمات با قیمت مناسب

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/258916
پیشنهاد ایرانگان