سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دبستان پسرانه نوید بهار

بهترین آموزشگاه رانندگی گاندی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258768
#
7
ستاره آگهی
بهترین دبستان منطقه 1

دبستان و پیش‌دبستانی پیشاهنگ

دبستان مقطعی است که شخصیت و تربیت کودکان در آن شکل می‌گیرد. از اهداف مهم این دوره می‌توان به پرورش استعدادها، رشد خلاقیت و ایجاد مهارت‌های اساسی خواندن و نوشتن در دانش‌آموزان اشاره کرد. از طرفی انتخاب مدرسه‌‌ی دارای برنامه آموزشی با کیفیت نه تنها باعث افزایش آمادگی کودکان می‌شود؛ بلکه اشتیاق آن‌ها برای ادامه تحصیل را نیز افزایش می‌دهد؛ بنابراین بهتر است برای تحصیل کودکان، مدارس و مراکز آموزشی با تجربه را انتخاب کرد. دبستان و پیش‌دبستانی پسرانه پیشاهنگ با سال‌ها سابقه، در زمینه آموزش دوره ابتدائی فعالیت می‌کند. زبان انگلیسی، ریاضی با چرتکه، آموزش مفاهیم علوم، جغرافیا، خوشنویسی، سرودخوانی، شعرخوانی، نقاشی، طراحی، سفالگری، هفت سنگ، شنا، اسکیت، کوهنوردی، پینگ‌پنگ و طناب‌بازی، از جمله کلاس‌های این دبستان و پیش‌دبستانی به‌شمار می‌روند. همچنین از امکانات دبستان و پیش‌دبستانی پسرانه پیشاهنگ می‌توان به آزمایشگاه، کتابخانه، اتاق بهداشت، سالن بازی سرپوشیده، سالن غذاخوری و سرویس رفت و برگشت اشاره کرد. ضمنا برگزاری منظم آزمون‌های دوره‌ای با کارنامه به‌منظور ارزیابی سطح کیفی دانش آموزان، کتب و جزوات درسی همراه با نکات مهم آموزشی، لباس فرم و لباس ورزشی یکدست و ارائه لوازم‌‌التحریر یک‌ساله با طرح و فرم یکسان به همه دانش‌آموزان از ویژگی‌های این دبستان و پیش‌دبستانی پسرانه محسوب می‌شوند.

بهترین دبستان پسرانه منطقه 1 بهترین دبستان پسرانه منطقه یک بهترین دبستان غیرانتفاعی پسرانه منطقه یک بهترین دبستان غیرانتفاعی پسرانه در تهران عالی ترین دبستان غیرانتفاعی پسرانه در تهران برترین دبستان غیرانتفاعی پسرانه در تهران بهترین و مجهزترین دبستان غیرانتفاعی پسرانه در تهران دبستان هوشمند در تهران بهترین مدرسه پسرانه منطقه 1 بهترین مدرسه پسرانه منطقه یک بهترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه منطقه یک بهترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در تهران عالی ترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در تهران برترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در تهران بهترین و مجهزترین مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در تهران مدرسه هوشمند در تهران بهترین دبستان محدوده فرمانیه بهترین دبستان غیرانتفاعی در فرمانیه بهترین دبستان پسرانه محدوده فرمانیه بهترین مدرسه در منطقه 1 بهترین دبستان محدوده کامرانیه بهترین دبستان پسرانه محدوده کامرانیه امکانات پیشاهنگ تحصیل آماده شدن برای زندگی نیست ، تحصیل خود زندگی است. امکانات رفاهی و آموزشی دبستان پیشاهنگ بهره مندی از کادر آموزشی کارآزموده و متخصص سالن تیراندازی تفنگ بادی زیر نظر فدراسیون و هیئت تیراندازی تهران کارگاه الکترونیک با هدف آموزش الکترونیک , مهارت و ایجاد خلاقیت آموزش منظم و پیگیر طناب زنی در حیاط مدرسه و زنگهای تفریح ( قهرمان طناب زنی چند سال منطقه 1 تهران ) برای آمادگی جسمانی و هماهنگی اعضاء بدن اجرای سرود های ملی دسته جمعی در صبحگاه و زنگهای تفریح برنامه منسجم در کتابخوانی مانند برنامه بورس کتاب و کتابخانه کلاسی و مسابقات کتابخوانی دارای آزمایشگاه، کتابخانه، اتاق بهداشت دارای سایت مجزای کامپیوتر استفاده از سالن ورزشی سرپوشیده و آموزش تخصصی یک رشته ورزشی ساعت ملاقات هفتگی برای هماهنگی بیشتر والدین و مربیان ارائه کارنامه توصیفی مفصل دانش آموزان و بررسی همه جانبه دانش آموز در قالب بیش از 300 آیتم ( آموزش – رفتار آموزشی – رفتار فردی و اجتماعی و … ) دارای سالن غذاخوری و سرویس دهی مناسب و سالم و بهداشتی در ناهارخوری ارائه برنامه غذایی ناهار و تغذیه صبحگاهی زیر نظر کارشناس تغذیه به صورت هفتگی سرویس رفت و برگشت سواری ارائه لباس فرم و لباس ورزشی یکدست ارائه لوازم التحریر یکساله با طرح و فرم یکسان به همه دانش¬ آموزان ارائه جوایز آموزشی ـ و فکری به منظور تشویق دانش¬ آموزان برگزاری جشن¬ها و مناسبات ملی ـ مذهبی آزمون تعیین سطح و ارائه مشاوره آموزشی برگزاری همایش توجیهی برگزاری منظم آزمون های دوره ای با ارائه کارنامه به منظور ارزیابی سطح کیفی دانش آموز تشکیل جلسات توجیهی فردی و گروهی با دانش آموزان و اولیاء ارائه کتب و جزوات کمک درسی همراه با نکات مهم آموزشی برگزاری کلاسهای هنری آموزش خلاقیت با روش قصه گویی و نقاشی خلاق برای اعضاء برگزاری کلاس های زبان برای اولیاء برگزاری کلاس های مهارت زندگی ‍‌، مشاوره گروهی و فردی برگزاری اردوهای علمی و تفریحی آموزش خوشنویسی آموزش نقاشی با محور خلاقیت بازدید کنندگان گرامی ، برای مشاهده محیط مدرسه ، کلاسها ، بچه ها ، اردو های آموزشی و تفریحی و … به بخش آلبوم عکس مدرسه مراجعه کنید. دبستان و پیش دبستانی پیشاهنگ

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محمدرضا سلطان آبادی

وب سایت

وب سایت

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - فرمانیه - چهارراه کامرانیه - جنب برج کوه نور - دبستان پیش آهنگ

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/258768
پیشنهاد ایرانگان