سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

حرفه ای ترین آموزشگاه آرایشگری

بهترین سالن زیبایی در اصفهان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258753
#
7
ستاره آگهی
بهترین آموزشگاه پوست و زیبایی

آموزشگاه مراقبت پوست صالحه حداد

هدف از انجام مراقبت‌های زیبایی

مراقبت‌های زیبایی به روش‌ها، تکنیک‌ها و راهکارهایی می‌گویند که بدون در نظر گرفتن جنس و سن با هدف ارتقا سلامت و زیبایی روی پوست افراد انجام می‌شوند؛ در واقع هدف از مراقبت‌های زیبایی تامین شادابی، سلامت و پیشگیری از پیری پوست است. از آن‌جایی که پوست عضوی حساس می‌باشد و مراقبت‌های زیبایی پوست به مهارت نیاز دارد؛ بنابراین برای یادگیری اصول و روش‌های آن باید در موسسات تخصصی پوست آموزش دید.

 

معرفی اجمالی آموزشگاه مراقبت پوست صالحه حداد

آموزشگاه مراقبت پوست و زیبایی صالحه حداد از سال 1379 در زمینه آموزش خدمات و مراقبت‌های پوست فعالیت می‌کند. دوره مراقبت‌های پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام، دوره استفاده صحیح از محصولات آرایشی و کرم‌های زیبایی، دوره کار با تجهیزات و دستگاهای زیبایی و آموزش ماساژ صورت، از جمله کلاس‌های این آموزشگاه به‌شمار می‌روند. همچنین آموزشگاه پوست و مو صالحه حداد کلیه خدمات و مراقبت‌های پوستی با بهره‌گیری از محصولات برندهای استادرم، گینو، بیولاین و دکتر استیلر را نیز انجام می‌دهد.

آموزشگاه پوست و زیبایی آموزشگاه پوست و مو صالحه حداد آموزشگاه مراقبت و زیبایی در شهرک غرب آموزشگاه پوست و زیبایی در شهرک غرب مرکز تخصصی پوست و زیبایی در شهرک غرب آموزشگاه مراقبت زیبایی در شهرک غرب آموزشگاه پوست و مو در شهرک غرب آموزشگاه پوست و مو صالحه حداد آموزشگاه مراقبت زیبایی صالحه حداد آموزشگاه مراقبت و زیبایی در دادمان آموزشگاه پوست و مو در دادمان مرکز مراقبت زیبایی در دادمان بهترین آموزشگاه پوست و زیبایی آموزشگاه پوست و مو صالحه حداد آموزشگاه مراقبت های پوست و زیبایی آموزشگاه مراقبت های پوست و زیبایی محدوده شمال تهران بهترین آموزشگاه پوست و مو شمال تهران عالی ترین مرکز پوست و مو و زیبایی شمال تهران خدمات پوست و زیبایی محدوده شمال تهران پاک سازی پوست محدوده شمال تهران متخصص پوست و مو در شمال تهران مرکز مراقبت پوست و زیبایی شمال تهران مرکز تخصصی پوست و مو شمال تهران مرکز تخصصی مراقبت و زیبایی شمال تهران آموزشگاه مراقبت های زیبایی خدمات پوست و مو مرکز تخصصی پوست و مو مرکز تخصصی مراقبت های زیبایی مرکز تخصصی پوست و مو و زیبایی خدمات زیبایی پاک سازی پوست پاک سازی پوست فیشال پوست خدمات اسپیلر خدمات استادرم خدمات گینو خدمات بیولاین و گینو در شمال تهران ساعت کاری این مجموعه از 10 صبح تا 7 عصر می باشد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

صالحه حداد

موبایل

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - شهرک غرب - بلوار دادمان - بین خوردین و پاکنژاد - برج طوبی یا مهدفرش - طبقه اول - سالن پروشات

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/258753
پیشنهاد ایرانگان