سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

ساخت انواع درب در سبلان

ساخت انواع توری پنجره

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258723
#
1
ستاره آگهی
ساخت و تعمیر انواع درب

جوشکاری و آهنگری سیار ابراهیمی

آهنگری شاخه‌ای از فلزکاری است که فرد آهنگر با طراحی سازه فلزی، آهن‌آلات را طبق اندازه برش داده و با جوشکاری آن‌ها را به‌هم متصل می‌کند. درب و پنجره آهنی از کاربردی‌ترین سازه‌ها هستند که برای ایجاد راه ارتباطی داخل و بیرون ساختمان از آن‌ها استفاده می‌کنند. از طرفی حفاظ آکاردئونی و حفاظ نرده‌ای از متداول‌ترین محافظ‌های درب و پنجره به شمار می‌روند که جهت ایمنی بیشتر و جلوگیری از سرقت نصب می‌شوند. 

آهنگری سیار ابراهیمی از سال 1377 در زمینه ساخت درب و پنجره ضد سرقت و خدمات جوشکاری فعالیت می‌کند. تعمیر و ساخت انواع درب و پنجره آهنی، درب ریلی پارکینگ، درب حیاط، حفاظ آپارتمان، حفاظ کولر گازی، حفاظ روی دیوار، نرده راه‌پله، نرده فرفورژه یا گل نرده، اتاق نگهبان و سقف حیاط خلوت با اسکلت آهنی از جمله خدمات این کارگاه آهنگری به‌شمار می‌آیند. همچنین نصب و تعمیر سازه‌های ساختمان از دیگر خدمات آهنگری سیار ابراهیمی محسوب می‌شوند.

تعمیر انواع درب به صورت سیار در شمال تهران تعمیر انواع درب به صورت سیار در جنوب تهران تعمیر انواع درب به صورت سیار در غرب تهران تعمیر انواع درب به صورت سیار در شرق تهران ساخت و تعمیر انواع درب های ریلی ساخت انواع درب های صنعتی نصب درب و پنجره ساخت درب و پنجره سیار ساخت درب و پنجره به صورت سیار نصب درب به صورت سیار ساخت درب تعمیر انواع درب تعمیر درب اتوماتیک در تهران تعمیر و ساخت درب در تهران تعمیر جک درب پارکینگ در تهران قیمت تعمیر درب نصب انواع درب در تهران ساخت و نصب انواع درب تعمیر انواع پنجره در تهران

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علیرضا ابراهیمی

موبایل

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/258723
پیشنهاد ایرانگان