سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین آموزشگاه خیاطی در گوهردشت

آموزشگاه خیاطی محدوده جنوب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
آموزشگاه خیاطی و طراحی ملکه هنر

آموزشگاه خیاطی طراحی و دوخت لباس عروس طراحی و دوخت لباس مجلسی

کد آگهی
258712
ستاره آگهی
4
کد آگهی
258712
#
4
ستاره آگهی
عالی ترین آموزشگاه خیاطی

آموزشگاه خیاطی و طراحی ملکه هنر

خیاطی هنری است که در آن با استفاده از ابزارهایی، مانند سوزن، چرخ و نخ به دوخت و دوز می‌پردازند. برای اشتغال و کسب مهارت در شغل خیاطی می‌توان به تحصیل در رشته طراحی لباس پرداخت و یا در آموزشگاه‌های تخصصی مهارت‌های لازم را به‌صورت تئوری و عملی کسب کرد. 

آموزشگاه خیاطی و طراحی ملکه هنر ایران با مدیریت خانم فاطمه یوسفی و با اخذ مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای در زمینه آموزش خیاطی از سطح مبتدی تا پیشرفته فعالیت می‌کند. از سوابق ایشان می‌توان به گذراندن دوره‌های تخصصی طراحی و خیاطی در کالج لندن و آموزش در صدا و سیما اشاره کرد. آموزش طراحی و دوخت لباس عروس، لباس مجلسی، لباس شب و همین‌طور دوره‌های روبان‌دوزی، گل‌دوزی، جواهردوزی، ترمه‌دوزی، ژورنال‌دوزی، سوزن‌دوزی، گریت یا خلق پارچه، نقاشی روی پارچه و دراپه، از جمله کلاس‌های این آموزشگاه به‌شمار می‌روند. ضمنا برگزاری کلاس‌های ویژه دانشجویان و کارمندان در روزهای تعطیل از ویژگی‌های آموزشگاه خیاطی و طراحی ملکه هنر ایران می‌باشد.

حرفه ای ترین آموزشگاه خیاطی ملکه هنر ایران برترین آموزشگاه خیاطی در فاطمی بهترین آموزشگاه خیاطی در فاطمی آموزشگاه خیاطی محدوده فاطمی آموزشگاه خیاطی در فاطمی عالی ترین آموزشگاه خیاطی فاطمی بهترین آموزشگاه خیاطی در تهران برترین آموزشگاه خیاطی در تهران کتاب دو جلدی عروس تخصصی یک و دو از مبتدی تا عالی به شکل روان به روش مولر کتاب آموزش خیاطی به روش مولر به شکل روان توسط قلم خانم یوسفی مدیریت آموزشگاه ملکه هنر ایران به چاپ رسیده است. ناشر مشق شبا مدیریت آقای رضا هوشمند آموزشگاه ملکه هنر ایران آموزشگاه خیاطی و صنایع دستی ملکه هنر ایران از مبتدی تا عالی ویژه بانوان خانم یوسفی آموزش دیده از کالج لندن آموزشگاه خیاطی محدوده زرتشت مزون لباس محدوده زرتشت آموزش طراحی و دوخت آموزش دوره های خیاطی آموزشگاه خیاطی و صنایع دستی ملکه هنر ایران با امتیاز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در محدوده فاطمی و زرتشت با برگزاری کلاس های آموزشی طراحی و دوخت لباس مجلسی و لباس عروس و لباس شب و همچنین دوره های روبان دوزی، جواهردوزی، نقاشی روی پارچه، ترمه دوزی، گلدوزی، دراپه، بوردا، ژورنال دوزی، گریت، گره و سوزن دوزی و ... با بیش از 20 سال سابقه طراحی و دوخت لباس و آموزش خیاطی دوره دیده در کالج لندن و آموزش در صدا و سیما آماده خدمات آموزش طراحی و دوخت برای عموم و برگزاری کلاس های ویژه دانشجویان و کارمندان با کمترین زمان و با بهترین کادر آموزش خیاطی و ژورنال دوزی، با ژورنال های ایتالیا، انگلیسی و ترکیه می باشد. آموزشگاه خیاطی ملکه هنر ایران آموزش خیاطی محدوده فاطمی مزون لباس عروس محدوده فاطمی طراحی و دوخت لباس نامزدی طراحی و دوخت لباس عروس طراحی و دوخت لباس مجلسی لطفا برای مشاهده نمونه کارها به لینک آگهی مراجعه فرمایید. کتاب جامع خیاطی شامل طراحی لباس و دوخت از مبتدی تا پیشرفته (با استفاده از متذد مولر) این کتاب در برگیرنده مفاهیم، تعاریف و قواعد پایه تا عالی خیاطی است که توسط هنرمند نام آشنای عرصه مد و دوخت خانم یوسفی در دو جلد با بیان ریزه کاری های هنر خیاطی تهیه، تنظیم و توسط انتشارات مشق شب راهی بازار شد. دوره عروس تخصصی علاوه بر بیان مفاهیم پایه ای هنر و مهارت خیاطی که شامل الگوهای پایه یا مادر است. به صورت تخصصی الگوهای منحصر به فرد لباس عروس، اندام های مشکل دار، طراحی تاپ، پیراهن های پری دریایی، تکنیک گردینگ، دامن ها، پیراهن حصیری، انواع آستین، تور عروسی و دانتل ها و درانتهای جلد 1 ژورنالی از لباس ها را ارائه داده است. با تهیه و بهره برداری از مجموعه دوجلدی آموزش خیاطی با عنوان عروس تخصصی از انتشارات مشق شب، می توانید هنر، مهارت و ثروت را یکباره و یکجا کسب کنید.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

فاطمه یوسفی

تلفن

موبایل

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه6 - ولیعصر - زرتشت غربی - پلاک 34 - ساختمان زرتشت - طبقه 4 - واحد 14

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/258712
پیشنهاد ایرانگان