سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

ساخت و تعمیر انواع درب

پنجره سازی محدوده سید خندان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258699
#
1
ستاره آگهی
ساخت انواع توری پنجره

صنایع پنجره‌سازان شریفی

یو پی وی سی یکی از مواد شیمیایی است که به‌دلیل ویژگی و مزایای بی‌شماری که دارد از آن در ساخت درب و پنجره یو پی وی سی استفاده فراوانی می‌کنند. درب و پنجره یو پی وی سی باعث می‌شوند تا از آلودگی‌های صوتی جلوگیری شده و از مواد آلوده نیز وارد فضای داخلی نشوند. همچنین از دیگر ویژگی‌های درب و پنجره یو پی وی سی می‌توان به مقاومت و استحکام بالا و عدم تغییر رنگ در برابر رطوبت اشاره کرد. 

صنایع پنجره‌سازان شریفی با سال‌ها سابقه در زمینه ساخت انواع درب و پنجره یو پی وی سی فعالیت می‌کند. درب و پنجره آلومینیومی، توری‌های رولینگ، توری پلیسه، توری ثابت آلومینیومی، توری لولایی یو پی وی سی و توری مگنتیک، از جمله محصولات این صنایع تولیدی به‌شمار می‌روند. ضمنا پذیرش سفارشات و نصب محصولات در محل از ویژگی‌های صنایع پنجره‌سازان شریفی محسوب می‌شوند.

ساخت انواع توری پنجره محدوده سید خندان ساخت انواع توری پنجره در سید خندان ساخت توری پنجره در سید خندان ساخت توری پنجره پلیسه در سید خندان ساخت توری پنجره رولینگ در سید خندان توری پنجره پلیسه توری پنجره رولینگ انواع توری پنجره ساخت انواع توری پنجره در منطقه 1 ساخت انواع توری پنجره در منطقه 4 ساخت انواع توری پنجره محدوده پاسداران ساخت انواع توری پنجره در پاسداران ساخت درب و پنجره UPVC محدوده سید خندان پنجره سازان شریفی اجرا کننده مدرن ترین در و پنجره UPVC بورس انواع در و پنجره UPVC در و پنجره آلومینیومی محدوده سید خندان ساخت انواع توری ساخت توری پلیسه ساخت توری پنجره تولید کننده توری رولینگ انواع توری های لولای رولینگ فروش درب و پنجره های آلومینیومی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حمید شریفی

آدرس

تهران - تهران - منطقه3 - سیدخندان - خیابان خواجه عبداله انصاری - خیابان ابوذر شمالی - پلاک 45

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/258699
پیشنهاد ایرانگان