سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

وکیل پایه یک محدوده نیاوران

بهترین وکیل در گوهردشت

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258666
#
6
ستاره آگهی
آگهی مشابه
موسسه حقوقی در صادقیه

موسسه حقوقی پاشاپور

حقوق مجموعه‌ای از قواعد تنظيم‌كننده‌ روابط بین اشخاص با جامعه است. از طرفی از آن‌جایی که حقوق علمی گسترده و پیچیده شناخته می‌شود؛ ممکن است مردم در درک، دریافت و عمل به آن دچار مشکل شوند و نیاز به کارشناسانی داشته باشند که در حل و فصل مشکلات حقوقی به آن‌ها کمک کند. موسسه حقوقی، واحد غیر تجاری و تخصصی است که با بهره‌گیری از وکلای با تجربه به ارائه مشاوره درباره مسائل حقوقی می‌پردازد. 

موسسه حقوقی پاشاپور با سال‌ها سابقه با مدیریت آقای قدیر پاشاپور در زمینه ارائه امور وکالت و مشاوره حقوقی فعالیت می‌کند. از سوابق ایشان می‌توان به وکیل پایه یک دادگستری، اخذ مدرک دکتری حقوق، مجری‌گری و حضور به عنوان کارشناس در برنامه‌های تلویزیونی و تدریس در دانشگاه‌های مختلف اشاره کرد. پذیرش کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و بین‌المللی، پذیرش انواع پرونده ملکی اعم از، خلع ید و تخلیه، اثبات مالکیت، سر قفلی؛ و پذیرش پرونده مطالبات شامل اسناد عادی، سفته، چک و قبض؛ از جمله خدمات این دفتر وکالت محسوب می‌شوند. همچنین پذیرش کلیه دعاوی تجاری و خانوادگی، دعاوی علیه اداره کار، تامین اجتماعی؛ شهرداری و پذیرش کلیه دعاوی مطروحه در دیوان عدالت اداری و داوری از دیگر خدمات دفتر وکالت و موسسه حقوقی پاشاپور به‌شمار می‌روند.

موسسه حقوقی در غرب دفتر وکالت در غرب مدرس دانشگاه دکتر پاشاپور بهترین مشاور حقوقی در صادقیه مجرب ترین مشاور حقوقی در غرب قبول کلیه دعاوی کیفری در صادقیه وکیل پایه یک دادگستری کارشناس مجری شبکه جهانی سحر مدرس دانشگاه دکتر پاشاپور وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران وکیل پایه یک دادگستری در صادقیه قبول کلیه دعاوی حقوقی قبول کلیه دعاوی بین المللی در صادقیه کلیه دعاوی ملکی، خلع ید، اثبات مالکیت، تخلیه، سرقفلی مطالبات : اسناد عادی، سفته، چک، قبوض کلیه خدمات ثبتی : تنظیم و ابطال سند، افراز، تفکیک کلیه دعاوی خانوادگی کلیه دعاوی تجاری کلیه دعاوی علیه اداره کل کلیه دعاوی علیه تامین اجتماعی کلیه دعاوی علیه شهرداری کلیه دعاوی مطروحه در دیوان عدالت اداری گروه وکلای مجرب و قضاوت بازنشسته نتیجه کار تضمینی حق الوکاله منصفانه مشاوره تلفنی رایگان بهترین مشاوره در موسسه حقوقی پاشاپور دارای تحقیقات و تعلیمات متعدد در زمینه حقوقی می باشد دعاوی مهم خود را به ما بسپارید یا راهی میابیم یا راهی می سازیم

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/258666
پیشنهاد ایرانگان