سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تعمیر انواع پکیج محدوده سیدخندان

ساخت و نصب کانال هوا

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258596
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
خرید و فروش چیلر

شرکت کارا تهویه

تاسیسات حرارتی و برودتی وظیفه تولید آب گرم و سرد و تامین هوای مناسب را دارند. چیلر ‌بخشی از تاسیسات است که جهت خنک کردن آب و هوای ساختمان‌های بزرگ و مجتمع‌ها به‌کار می‌رود. چیلر‌ها به دو دسته چیلر تراکمی و چیلر جذبی تقسیم می‌شوند که مانند رادیاتور خودرو با خنک کردن آب ورودی و چرخش فن، هوای خنک را وارد محیط می‌کنند. از طرفی از چیلر برای خنک کردن دستگاه‌ CNC، دستگاه‌ تزریق و ماشین‌آلاتی که گرمای زیادی دارند نیز استفاده می‌شود. شرکت کارا تهویه از سال 1390، به صورت تخصصی در زمینه نصب و تعمیر انواع چیلر صنعتی و ساختمانی فعالیت می‌کند. تعمیر چیلر‌های جذبی و چیلر‌های تراکمی، سرویس و نگهداری چیلر، تنظیم و تغییر فصل چیلر، تعمیر مینی‌چیلر و تعمیر هواساز از جمله خدمات این شرکت به‌شمار می‌روند. همچنین تامین قطعات یدکی و خرید و فروش انواع چیلر برند‌های سرما آفرین و کریر، مینی چیلر مدیا و تراست و هواساز ساراول و ساران از دیگر خدمات شرکت کارا تهویه محسوب می‌شوند. ضمنا از ویژگی‌های این شرکت می‌توان به مشاوره، ضمانت تعمیرات و خدمات نصب و نگهداری تاسیسات در تمام نقاط کشور اشاره کرد.

کارا تهویه خرید و فروش چیلر خرید انواع چیلر فروش انواع چیلر تعمیر چیلر تعمیر و سرویس انواع چیلر بورس چیلر نگهداری و سرویس چیلر انواع چیلر های جذبی انواع چیلرهای تراکمی سرویس و تعمیر انواع چیلر تغییر فصل چیلر

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 16 تیر 1398www.irangan.com/258596
پیشنهاد ایرانگان