سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

برترین مهد کودک منطقه 22

برترین مهد کودک نیاوران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258582
#
7
ستاره آگهی
عالی ترین دبستان پسرانه غیردولتی

دبستان پسرانه هوشمند صالح‌المهدی

آموزش و پرورش یکی از ارکان اساسی هر جامعه‌ای است و مدرسه اصلی‌ترین کانون برای آموزش به افراد شناخته می‌شود. دوران تحصیل از مقاطع مختلفی تشکیل شده که اولین آن، ابتدائی است و به‌قدری اهمیت دارد که اساس و زیر بنای رشد و شکوفایی استعداد دانش‌آموزان محسوب می‌شود. دبستان پسرانه صالح‌المهدی با سال‌ها سابقه، در زمینه آموزش دانش‌آموزان ابتدائی فعالیت می‌کند. از کلاس‌های این دبستان می‌توان به کامپیوتر، زبان انگلیسی، شطرنج، کولاژ، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، کاردستی، سفالگری و اسکیت اشاره کرد. همچنین برگزاری آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی، سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و سرو میان وعده گرم از دیگر خدمات دبستان پسرانه صالح‌المهدی به‌شمار می‌روند. ضمنا بهبود عملکرد آموزشی، یادگیری مستمر پرسنل و کادر آموزشی و ایجاد محیطی برای توسعه‌ی شخصی، از مواردی‌ هستند که در راستای اهداف این دبستان قرار دارند.

عالی ترین دبستان پسرانه غیر دولتی عالی ترین دبستان پسرانه غیر دولتی هوشمند برترین دبستان پسرانه غیر دولتی برترین دبستان پسرانه غیر دولتی هوشمند بهترین دبستان پسرانه غیر دولتی در تهران نو بهترین دبستان پسرانه غیر دولتی محدوده تهران نو بهترین دبستان پسرانه غیر دولتی در شرق تهران دبستان پسرانه غیر دولتی در تهران نو دبستان پسرانه غیر دولتی در شرق تهران دبستان و پیش دبستانی پسرانه هوشمند صالح المهدی دبستان وپیش دبستانی پسرانه هوشمند صالح المهدی واقع در منطقه سیزده با مدیریت محسن حسین کاظمی شعبه پسرانه مجموعه دنیای حنانه می باشد .مدرسه موثرترین نهاد پس از خانواده در شکل‌گیری شخصیت، افزایش معلومات و آگاهی‌بخشی به دانش آموزان محسوب می‌شود. مدرسه مکانی است که تمام افراد از سن 7 تا سن 18 سالگی موظف به‌ تحصیل در آن می‌باشند. دوران مدرسه به مقاطع مختلفی تقسیم شده که نخستین دوره آن، ابتدائی نام دارد که در این مقطع دانش‌آموزان با مفاهیم، مهارت‌ها و اصول اولیه آموزشی و مهارتهای زندگی آشنا می‌شوند. پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه غیردولتی صالح‌المهدی با سال‌ها سابقه و با کادری مجرب و آزموده در زمینه آموزش کودکان و دانش‌‌آموزان فعالیت می‌کند. کلاسهای فوق برنامه شامل : دپارتمان زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضی پیشرفته ، علوم پیشرفته ، فارسی پیشرفته ، مهارت مطالعه و تست زنی ،نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، شطرنج، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، از فوق‌برنامه‌های آموزشی این پیش‌دبستانی و دبستان محسوب می‌شوند. برگزاری جلسات ماهیانه با حضور اولیا، برپایی آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی؛ برگزاری آزمون هفتگی و ماهانه ، شناسایی دانش آموزان با نیازهای ویژه و پرورش آنان ، اردو درون مدرسه و برون مدرسه سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و تغذیه گرم ( صبحانه و ناهار ) کیف در مدرسه از دیگر خدمات پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه صالح‌المهدی می‌باشند. نفرات برتر آزمون مبتکران در سطح شهر تهران نفرات برتر خوشنویسی و طراحی و قصه گویی و احکام ، شنا ، کیک بوکس

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شهناز مقصودی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

info@salehsch.ir

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - تهران نو - خیابن دماوند - نرسیده به خاقانی - پلاک 34

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/258582
پیشنهاد ایرانگان