سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین مهد کودک محدوده هروی

عالی ترین مهد کودک منطقه 22

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258509
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
برترین مهد کودک تهران

مهدکودک و پیش‌دبستانی شینا

نحوه ارتباط با ديگران، يادگيری زبان و درک مفاهيم كلامی و غيركلامی از معيارهای لازم برای رشد اجتماعی كودكان هستند. مهدکودک مکانی است که با در نظر گرفتن معیارهای لازم برای رشد کودکان، به آن‌ها مفاهیم اولیه را آموزش می‌دهد. 

مهدکودک و پیش‌دبستانی دو زبانه شینا با سال‌ها سابقه، در زمینه آموزش کودکان زیر هفت سال، تحت نظارت سازمان بهزیستی فعالیت می‌کند. از کلاس‌های این مهدکودک و پیش‌دبستانی می‌توان به ریاضی، زبان انگلیسی، علوم، کاردستی، نمایش خلاق، اوریگامی، کولاژ، سرودخوانی، شعرخوانی و قصه‌گویی اشاره کرد. همچنین ژیمناستیک، ایروبیک، شنا و اسکیت از دیگر برنامه‌های مهدکودک و پیش‌دبستانی دو زبانه شینا محسوب می‌شوند. ضمنا از ویژگی‌های این مهدکودک می‌توان به بهره‌گیری از فضایی با وسعت 2000 متر و برگزاری کارگاه‌های مشاوره و آموزشی مادر و کودک اشاره کرد.

برترین مهد کودک در اقدسیه مهد کودک و پیش دبستانی دوزبانه شینا برترین مهد کودک محدوده اقدسیه برترین مهد کودک و پیش دبستانی در تهران عالی ترین مهد کودک در اقدسیه مهد کودک شینا کودکان با شادی به موفقیت می رسند نه با موفقیت به شادی مهد کودک شینا بازی، آموزش، یادگیری در کنار هم را برای کودکان امکان پذیر می نماید کارگاه خلاقیت، سفال، کاردستی و نقاشی مهد کودک دوزبانه شینا عالی ترین مهد کودک در اقدسیه مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه محدوده اقدسیه مهد کودک دوزبانه در اقدسیه پیش دبستانی دو زبانه در اقدسیه آموزش شعر و سرود، آموزش قصه گویی و ورزش ژیمناستیک پایه ویژه گروه سنی 3 و 4 سال KIDS FITNESS ویژه گروه سنی 5 و 6 سال مهد کودک دو زبانه شینا مجرب ترین مرکز علمی ، پژوهشی کودک با بیش از 33 سال سابقه تحت نظارت سازمان بهزیستی با مدیریت ناهید بهرامی گروه سنی شیر خوار تا 6 سال شعبه 1 پیش دبستانی و مهد کودک دو زبانه شینا شعبه 2 پیش دبستانی و مهد کودک دو زبانه شینا پیش دبستانی و مهد کودک دو زبانه محدوده اقدسیه پیش دبستانی و مهد کودک دو زبانه محدوده اقدسیه مهد کودک محدوده اقدسیه پیش دبستانی محدوده اقدسیه آموزش شعر و سرود، آموزش مورفان، قصه گویی و ورزش ژیمناستیک پایه ویژه گروه سنی 3 و 4 سال KIDS FITNESS ویژه گروه سنی 5 و 6 سال مهد کودک دو زبانه مهد کودک دو زبانه محدوده اقدسیه مهد کودک دو زبانه شینا استخر چهار فصل کلاس های ورزشی با مشاوره و کارشناسی ورزشی مرکز پیش دبستانی تخصصی شینا مرکز پیش دبستانی تخصصی و مهد کودک دو زبانه آموزش و مکالمه زبان انگلیسی به صورت تمام وقت با متد مونته سوری آموزش مهارت های زندگی با بیش از 33 سال تجربه و تخصص در محیطی سرسبز و شاد با وسعت 2000 متر فضای بازی کودکان آموزش و مکالمه زبان انگلیسی تمام وقت با توجه به ظرفیت محدود رزرو و ثبت نام پیش دبستانی آغاز شد ما میدانیم و میتوانیم تحت نظارت سازمان بهزیستی کودکان را به سوی آینده ای ایده آل همراهی کنیم

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/258509
پیشنهاد ایرانگان