سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

خانه سالمندان محدوده شمیرانات

مرکز مشاوره و خدمات پرستاری

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
ایکس ری ایران

خدمات رادیولوژی در منزل خدمات سونوگرافی در منزل خدمات عکسبرداری در منزل

کد آگهی
258476
ستاره آگهی
1
کد آگهی
258476
#
1
ستاره آگهی
انجام تخصصی رادیولوژی در منزل

ایکس ری ایران

معرفی اجمالی ایکس ری ایران

ایکس ری ایران در سال 1388 در زمینه‌ی ارائه خدمات رادیولوژی و سونوگرافی در منزل شروع به‌کار کرد. رادیولوژی ساده، رادیولوژی دیجیتال، رادیولوژی رنگی، رادیوگرافی ناحیه سر و گردن، رادیوگرافی ستون فقرات، رادیوگرافی قفسه صدری، ریه و قفسه سینه؛ رادیوگرافی اندام فوقانی و تحتانی از جمله خدمات این مجموعه محسوب می‌شوند. همچنین سونوگرافی سه بعدی، سونوگرافی چهار بعدی، سونوگرافی چشم، سونوگرافی تیروئید و پاراتیروئید؛ سونوگرافی پستان و قفسه سینه؛ سونوگرافی کبد، کیسه صفرا و مجاری صفراوی داخل و خارج کبدی؛ سونوگرافی طحال و پانکراس؛ سونوگرافی جنین و سونوگرافی کالر داپلر از دیگر خدمات ایکس ری ایران می‌باشند.

 

ویژگی‌های ایکس ری ایران

مشاوره تلفنی و حضوری، ارائه گزارش به‌صورت مکتوب و سی دی؛ انجام خدمات در تمامی نقاط تهران، بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته، صدور فاکتور رسمی برای دریافت کمک هزینه از تمامی بیمه‌ها به بیماران و آمادگی همکاری با خانه سالمندان و سایر مراکز نگهداری از مزایای رقابتی ایکس ری ایران به‌شمار می‌روند.

انجام تخصصی رادیولوژی در منزل انجام رادیولوژی در تهران انجام رادیولوژی در تمام مناطق تهران انجام رادیولوژی در منزل رادیولوژی در منزل خدمات رادیولوژی در منزل رادیولوژی عکسبرداری در منزل رادیولوژی و عکسبرداری سیار رادیولوژی به صورت پرتابل و سیار رادیولوژی و عکسبرداری در تمام نقاط تهران ارائه خدمات رادیولوژی دیجیتال در منزل رادیولوژی و عکسبرداری در منزل در غرب تهران رادیولوژی در غرب تهران رادیولوژی و عکسبرداری در منزل ارائه خدمات سونوگرافی در منزل سونوگرافی در منزل سونوگرافی در غرب تهران انجام سونوگرافی در منزل رادیولوژی حرفه ای در منزل ارائه خدمات رادیولوژی در منزل در غرب تهران

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

داریوش آهنی

تلفن

موبایل

وب سایت

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/258476
پیشنهاد ایرانگان