سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک مجهز دامپزشکی

پت شاپ در مشهد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کلینیک دامپزشکی نیکان

جراحی تخصصی حیوانات کلینیک دامپزشکی لوازم حیوانات خانگی

کد آگهی
258407
ستاره آگهی
7
کد آگهی
258407
#
7
ستاره آگهی
پت شاپ در پردیس

کلینیک دامپزشکی نیکان

دامپزشکی تاثیر بسزایی در ارتقای بهداشت و سلامت مردم دارد؛ چرا که امروزه افراد زیادی از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند. از طرفی حیوانات هم مانند انسان‌ها می‌توانند به بسیاری بیماری‌ها مبتلا شوند و آن‌ها را به انسان انتقال دهند. به‌همین دلیل حیوانات خانگی به مراقبت نیاز دارند و سلامتی آن‌ها باید به‌طور مداوم کنترل شود. دامپزشکی عملی است که به تشخیص، پیشگیری و معالجه بیماری‌های حیوانات می‌پردازد و از انتشار آن‌ به انسان‌ها جلوگیری می‌کند. 

کلینیک دامپزشکی نیکان در سال 1393 در زمینه پیشگیری و درمان بیماری‌های انواع حیوانات شروع به‌کار کرد. انواع جراحی عقیم‌سازی، ارتوپدی، واکسیناسیون، ترمیم دندان، کاشت میکروچیپ، صدور شناشنامه و گواهی سلامت برای خروج از کشور، از جمله خدمات این کلینیک دامپزشکی محسوب می‌شوند. همچنین کلینیک دامپزشکی نیکان کلیه لوازم و ملزومات مورد نیاز حیوانات را نیز عرضه می‌کند. ضمنا از ویژگی‌های این کلینیک دامپزشکی می‌توان به ویزیت در منزل اشاره کرد.

کلینیک دامپزشکی در پردیس دامپزشکی در پردیس کلینیک دامپزشکی در پردیس بهترین دامپزشکی در پردیس عالی ترین دامپزشکی در پردیس پلی کلینیک اختصاصی حیوانات خانگی نیکان دامپزشکی در شرق تهران پت شاپ در پردیس دامپزشکی در تهران کلینیک دامپزشکی در شرق تهران مجهز ترین کلینیک دامپزشکی شرق تهران دامپزشکی در پردیس کلینیک حیوانات خانگی در پردیس کلینیک حیوانات اهلی در پردیس جراحی تخصصی حیوانات در شرق تهران معاینات داخلی و تشخیص بیماری حیوانات در پردیس واکسیناسیون حیوانات در پردیس ارائه خدمات دامپزشکی در شرق تهران پت شاپ در شرق تهران پت شاپ در پردیس لوازم حیوانات خانگی در پردیس دامپزشکی در شرق تهران دامپزشکی محدوده شرق تهران دامپزشکی در تهران آرایشگاه حیوانات خانگی در شرق تهران رادیولوژی حیوانات در پردیس آزمایشگاه حیوانات در پردیس

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علی سخاوتمندی

تلفن

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - پردیس - فاز 4 - خیابان فردوس - قبل از میدان فردوس

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/258407
پیشنهاد ایرانگان