سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

وکیل برای طلاق محدوده غرب تهران

بهترین موسسه حقوقی سعادت آباد

دفتر وکالت اشکان حیدری وکیل پایه‌ یک دادگستری - البرز، کرج، میدان شهدا - 258403

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258403
#
2
ستاره آگهی
وکیل جرایم اینترنتی در کرج

دفتر وکالت اشکان حیدری

قانون از ایجاد بی‌نظمی و هرج و مرج جلوگیری می‌کند و مهم‌ترین مزیت آن ایجاد آرامش در جامعه می‌باشد. وکالت قراردادی است که در آن فرد، شخص دیگری را برای انجام اموری جانشین خود قرار می‌دهد. وکیل شخصی است که وکالت افراد را به‌منظور دفاع از حقوق آنان در برابر قانون می‌پذیرد و برای احقاق حق آن‌ها تلاش می‌کند. اشکان حیدری وکیل پایه‌ یک دادگستری، در زمینه امور وکالت و مشاوره حقوقی فعالیت می‌کند. پذیرش وکالت کلیه دعاوی حقوقی اعم از الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، مطالبه وجه چک و سفته؛ مطالبه خسارت، فسخ و بطلان معامله؛ دعاوی کیفری، مانند کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و قتل؛ دعاوی خانواده اعم از طلاق توافقی یا یک‌طرفه؛ مطالبه مهریه، نفقه، اجرت‌المثل، حضانت و دعاوی ملکی، ثبتی و دعاوی شرکت‌های تجاری، از جمله خدمات دفتر وکالت اشکان حیدری به‌شمار می‌رود. همچنین وکالت در امور حسبی و موضوعات ارثی و وکالت در مراجع قضایی از دیگر خدمات این دفتر وکالت محسوب می‌شوند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرج بهترین وکیل برای طلاق در کرج بهترین وکیل مهریه در کرج بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج بهترین وکیل املاک در کرج بهترین وکیل طلاق و نفقه در کرج وکیل حرفه ای برای طلاق در کرج وکیل حرفه ای برای مهریه و نفقه در کرج بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج بهترین وکیل پایه یک دادگستری محدوده کرج بهترین وکیل پایه یک دادگستری بهترین وکیل دادگستری در کرج اشکان حیدری وکیل پایه یک دادگستری دفتر وکالت در کرج وکیل پایه یک در کرج مجرب ترین وکیل پایه یک کرج وکیل پایه یک دادگستری در کرج وکیل مجرب در کرج پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری پذیرش دعاوی مهریه پذیرش دعاوی نفقه پذیرش دعاوی کلاهبرداری

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

اشکان حیدری

تلفن

موبایل

آدرس

البرز - کرج - میدان شهدا - پاساژ گلها - طبقه اول - واحد 3

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 11 بهمن 1397www.irangan.com/258403
پیشنهاد ایرانگان