سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دکتر پوست و مو در میدان شهدا

دکتر محمد جعفر رستگار

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258377
#
7
ستاره آگهی
فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر سجاد محمدی

افراد ممکن است به‌دلایل مختلفی، از جمله حادثه و یا به‌صورت طبیعی به جراحی پلاستیک نیاز داشته باشند. جراحی پلاستیک نوعی جراحی است که در آن به اصلاح، ترمیم و زیباسازی هر گونه نقصی در بدن می‌پردازند. جراحی پلاستیک انواع مختلفی دارد که رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی، لیپوساکشن یا چربی‌تراشی و ماموپلاستی یا جراحی سینه، از رایج‌ترین آن می‌باشند. دکتر سجاد محمدی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه کلیه اعمال زیبایی فعالیت می‌کند. اخذ بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران از سوابق علمی ایشان به‌شمار می‌رود. همچنین از خدمات کلینیک دکتر سجاد محمدی می‌توان به جراحی زیبایی بینی، شکم، سینه، صورت، گوش، اندام و جراحی اندوسکوپیک اشاره کرد. ضمنا تزریق ژل، بوتاکس، کاشت ابرو، مو و مژه و لیزر، از دیگر خدمات این کلینیک محسوب می‌شوند.

فوق تخصص زیبایی فوق تخصص زیبایی و ترمیمی جراحی فک در شهرری جراحی فک در جنوب تهران جراحی پلاستیک در شهرری جراحی پلاستیک در جنوب تهران جراحی سوختگی بدن بهترین جراحی پلاستیک در شهرری بهترین جراحی پلاستیک در جنوب تهران بهترین دکتر پروتز سینه در جنوب تهران بهترین دکتر پروتز سینه در شهرری زاویه دار کردن فک در شهرری زاویه دار کردن فک در جنوب تهران بهترین متخصص سوختگی در شهرری بهترین متخصص سوختگی در جنوب تهران کوچک کردن شکم محدوده شهرری جراحی آندوسکوپیک در شهرری جراحی آندوسکوپیک در جنوب تهران نوع فعالیت: فوق تخصص جراحی پلاستیک،زیبایی ،ترمیمی و سوختگی و فك و صورت داراي بورد فوق تخصصي عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايي ايران (زیبایی صورت،بینی،گوش،سینه، شکم ،اندام و جراحی اندوسکوپیک و لیزر،کاشت مو و ابرو ،تزریق ژل و بوتاکس)

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

سید سجاد محمدی

تلفن

وب سایت

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه20 - شهرری - میدان ساعی - جنب فروشگاه رفاه - مرکز جراحی حضرت فاطمه

آدرس

تهران - تهران - منطقه3 - پاسداران - بوستان نهم - پلاک 135 - واحد 16

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/258377
پیشنهاد ایرانگان