سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین وکیل در گوهردشت

وکیل در سعادت آباد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258283
#
4
ستاره آگهی
بهترین موسسه حقوقی سعادت آباد

موسسه حقوقی آسا

موسسه حقوقی سازمانی است که از یک یا چند وکیل تشکیل شده و با اخذ مجوز رسمی از قوه قضاییه به ارائه خدمات حقوقی می‌پردازد. در واقع موسسه حقوقی پل ارتباطی بین وکیل و موکل است که مشکلات حقوقی را به‌وسیله کار گروهی رفع می‌کند. 

موسسه حقوقی آسا از سال 1390 با بهره‌گیری از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه ارائه خدمات حقوقی فعالیت می‌کند. وکالت در کلیه امور مرتبط با دعاوی ملکی و ثبتی، حقوقی، مدنی، کیفری، خانواده و دعاوی بازرگانی داخلی؛ وکالت در مراجع قضایی، وکالت در امور حسبی و موضوعات ارثی از خدمات این موسسه حقوقی به‌شمار می‌آیند. همچنین انجام امور مطالعاتی و پژوهشی در کلیه حوزه‌های حقوقی، تهیه و تنظیم تمامی قراردادهای داخلی و بین‌المللی و تنظیم انواع اسناد تعهدآور از قبیل وصیت‌نامه و تقسیم‌نامه از دیگر خدمات موسسه حقوقی آسا محسوب می‌شوند. ضمنا از ویژگی‌های این موسسه حقوقی می‌توان به ارائه مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین و همین‌طور ارزیابی پرونده و تنظیم لوایح اشاره کرد.

بهترین موسسه حقوقی در سعادت آباد وکیل پایه یک محدوده سعادت آباد موسسه حقوقی آسا دفتر وکالت محدوده سعادت آباد مشاور حقوقی محدوده سعادت آباد بهترین موسسه حقوقی سعادت آباد وکیل پایه یک محدوده سعادت آباد وکیل خانم محدوده سعادت آباد وکیل آقا محدوده سعادت آباد بهترین موسسه حقوقی در منطقه 2 وکیل پایه یک محدوده منطقه 2 دفتر وکالت محدوده منطقه 2 مشاور حقوقی محدوده منطقه 2 بهترین موسسه حقوقی منطقه 2 وکیل پایه یک محدوده منطقه 2 وکیل خانم محدوده منطقه 2 وکیل آقا محدوده منطقه 2 خدمات موسسه حقوقی آسا خدمات حقوقی کیفری خانوادگی مشاوره آنلاین تنظیم لوایح مشاهده پرونده های حقوقی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

سرور ثانی نژاد

تلفن

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

info@asalaw.ir

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرور غربی - پلاک 11 - واحد 17

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/258283
پیشنهاد ایرانگان