سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین آموزشگاه رانندگی گاندی

دبستان دخترانه و پسرانه در شرق

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258264
#
7
ستاره آگهی
عالی ترین دبستان پسرانه

پیش‌دبستانی و دبستان صالح‌المهدی

مدرسه مکان آموزشی رسمی است که افراد از سن هفت سالگی در آن مشغول به‌ تحصیل می‌شوند. مدرسه پس از خانواده، تاثیر زیادی در رشد شخصیت اجتماعی و پرورش استعدادهای دانش‌‌آموزان دارد. مدارس از نظر نحوه مدیریت به چند دسته تقسیم می‌شوند که یکی از آن‌ها مدرسه غیردولتی است. مدرسه غیردولتی یا غیرانتفاعی به آموزشگاهی می‌گویند که اداره و انتخاب کادر آموزشی آن به‌صورت شخصی بوده و زیر نظر سازمان آموزش و پرورش نمی‌باشد. 

دبستان پسرانه غیردولتی هوشمند صالح‌المهدی با سال‌ها سابقه در زمینه، آموزش دوره ابتدائی فعالیت می‌کند. زبان فارسی، زبان انگلیسی و آموزش ریاضی کانگورو از کلاس‌های فوق‌ برنامه این دبستان می‌باشند. سرویس رفت و آمد برای رفاه بیشتر دانش‌آموزان، برپایی اردوهای گردشگری و سرو تغذیه گرم، از جمله خدمات دبستان پسرانه غیردولتی هوشمند صالح‌المهدی به‌شمار می‌روند. همچنین برگزاری آزمون‌های سنجش به‌صورت هفتگی، آزمون‌های مبتکران و انجام کلیه آزمایشات علوم از دیگر خدمات این دبستان پسرانه محسوب می‌شوند.

دبستان و پیش دبستانی پسرانه هوشمند صالح المهدی دبستان و پیش دبستانی پسرانه هوشمند صالح المهدی واقع در منطقه سیزده با مدیریت محسن حسین کاظمی شعبه پسرانه مجموعه دنیای حنانه می باشد .مدرسه موثرترین نهاد پس از خانواده در شکل‌گیری شخصیت، افزایش معلومات و آگاهی‌بخشی به دانش آموزان محسوب می‌شود. مدرسه مکانی است که تمام افراد از سن 7 تا سن 18 سالگی موظف به‌ تحصیل در آن می‌باشند. دوران مدرسه به مقاطع مختلفی تقسیم شده که نخستین دوره آن، ابتدائی نام دارد که در این مقطع دانش‌آموزان با مفاهیم، مهارت‌ها و اصول اولیه آموزشی و مهارتهای زندگی آشنا می‌شوند. پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه غیردولتی صالح‌المهدی با سال‌ها سابقه و با کادری مجرب و آزموده در زمینه آموزش کودکان و دانش‌‌آموزان فعالیت می‌کند. کلاسهای فوق برنامه شامل : دپارتمان زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضی پیشرفته ، علوم پیشرفته ، فارسی پیشرفته ، مهارت مطالعه و تست زنی ،نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، شطرنج، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، از فوق‌برنامه‌های آموزشی این پیش‌دبستانی و دبستان محسوب می‌شوند. برگزاری جلسات ماهیانه با حضور اولیا، برپایی آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی؛ برگزاری آزمون هفتگی و ماهانه ، شناسایی دانش آموزان با نیازهای ویژه و پرورش آنان ، اردو درون مدرسه و برون مدرسه سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و تغذیه گرم ( صبحانه و ناهار ) کیف در مدرسه از دیگر خدمات پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه صالح‌المهدی می‌باشند. نفرات برتر آزمون مبتکران در سطح شهر تهران نفرات برتر خوشنویسی و طراحی و قصه گویی و احکام ، شنا ، کیک بوکس

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شهناز مقصودی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

info@salehsch.ir

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - تهران نو - خیابان دماوند - نرسیده به خاقانی - پلاک 340

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 28 خرداد 1398www.irangan.com/258264
پیشنهاد ایرانگان