سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دوخت انواع پیراهن

تولید انواع کاور مبل

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258244
#
1
ستاره آگهی
تعمیر مبل در شمیران

تعمیرات مبلمان مبل‌کده

مبل یکی از وسایل کاربردی در منازل محسوب می‌شود. از آن‌جایی که مبل دائما در معرض نشست و برخاست افراد قرار می‌گیرد ممکن است پس از مدتی استفاده دچار آسیب شود. از طرفی تهیه مبلمان هزینه بالایی دارد؛ به‌همین دلیل در زمان خرابی قطعات مبل بهتر است از خدمات تعمیرگاه‌های تعمیرات مبل استفاده کرد. در تعمیرات مبل مواردی مانند دسته‌های چوبی شکسته مبل، فوم و پشتی آسیب‌دیده تعویض می‌شوند و مبل به حالت اولش برگردد. تعمیرگاه مبل‌کده در سال 1377 در زمینه‌ی تعمیرات مبلمان شروع به‌کار کرد. تعمیر انواع مبلمان راحتی، استیل، کلاسیک، تعویض پارچه، طراحی و اجرای ورق طلا، نقره روی مبلمان و رنگکاری چوب، از جمله خدمات این تعمیرگاه مبلمان محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های تعمیرگاه مبل‌کده می‌توان به ارائه مشاوره، بازدید و برآورد هزینه قبل از انجام تعمیرات و حمل و نقل رایگان اشاره کرد.

تعمیر مبل در شمیرانات تعمییر مبل تخصصی مبل در شمیران تعمیر مبل در شمیران تعمیر مبل محدوده نیاوران تعمیر مبل محدوده شمیران تعمیر و تعویض مبل کده تعمیر تخصصی مبل محدوده نیاوران تعمیر تخصصی مبل محدوده شمیران تعمیر انواع مبلمان، استیل، راحتی و مدرن، کلاسیک و غیره تعویض رویه مبل فقط با ابر یورتان آلمان اجرای ورق طلا و نقره بر روی انواع مبلمان اجرای ورق طلا و نقره بر روی انواع مبلمان کلاسیک اجرای ورق طلا و نقره بر روی انواع مبلمان مدرن تعمیرات تخصصی مبلمان مبل کده بازدید و مشاوره و حمل و نقل رایگان رنگ کاری چوب مبلمان کلاسیک رنگ کاری چوب مبلمان مدرن طراحی و اجرای ورق طلا و نقره بر روی انواع مبلمان مبل کده تعمیر تخصصی مبلمان تعمیرات انواع مبل : راحتی، استیل، کلاسیک، مدرن و غیره

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حسن فراهانی

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - نیاوران - انتهای نخجوان - خیابان مریم - انتهای صادقی - پلاک 11

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/258244
پیشنهاد ایرانگان