سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

قالیشویی و مبل شویی

بهترین قالیشویی محدوده کرج

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
قالیشویی و مبل‌شویی ایلیا

قالیشویی در اصفهان قالیشویی ارزان شستشوی انواع مبل

کد آگهی
258210
ستاره آگهی
1
کد آگهی
258210
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
بهترین قالیشویی اصفهان

قالیشویی و مبل‌شویی ایلیا

فرش یکی از مهم‌ترین وسایل خانه است که در چیدمان دکوراسیون نقش اساسی دارد و از آن‌جایی که مدام در معرض رفت و آمد می‌باشد، به‌سرعت کثیف و آلوده می‌شود. بنابراین نظافت فرش از اهمیت زیادی برخوردار است و شست‌وشوی آن باید طوری انجام شود که فرش آسیب نبیند و کیفیت‌اش را از دست ندهد. قالیشویی محلی است که در آن فرش‌ها را به‌طور تخصصی شست‌وشو و نظافت می‌کنند. قالیشویی ایلیا با سال‌ها سابقه، در زمینه شست‌وشوی انواع فرش فعالیت می‌کند. رنگبرداری، رفوکاری، چرم‌دوزی، ریشه‌زنی، رفع سوختگی، خشکشویی مبلمان با استفاده از دستگاه و شست‌وشوی انواع فرش و قالی، از خدمات این قالیشویی به‌شمار می‌روند. همچنین تعمیرات فرش، رنگبرداری، بازسازی و مرمت ریشه از دیگر خدمات قالیشویی ایلیا می‌باشند. ضمنا از ویژگی‌های این قالیشویی می‌توان به ارائه مشاوره، بازدید، آبکشی بهداشتی و تحویل فرش به‌صورت رول و کاور شده اشاره کرد.

قالیشویی ایلیا قالیشویی در اصفهان عالی ترین قالیشویی اصفهان قالیشویی ارزان در اصفهان مبل شویی در اصفهان شستشوی فرش دستباف در اصفهان شستشوی انواع فرش در اصفهان مبل شویی و قالیشویی در اصفهان قالیشویی مورد تایید اتحادیه در اصفهان اتحادیه قالیشویی در اصفهان قالیشویی با مجوز رسمی در اصفهان قالیشویی معتبر اصفهان مجهزترین قالیشویی در اصفهان قالیشویی مجهز اصفهان قالیشویی با دستگاه اتوماتیک شستشوی مبلمان در منزل در اصفهان شستشوی قالی مساجد تطهیر اسلامی در اصفهان قالیشویی با مجوز اداره بازرگانی قالیشویی هوشمند در اصفهان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/258210
پیشنهاد ایرانگان