سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین موسسه حقوقی سعادت آباد

وکیل در سعادت آباد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258194
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
دفتر وکالت محدوده یافت آباد

دفتر وکالت حسین شاهمرادی

هرچه روابط اجتماعی گسترده‌تر می‌شود نیاز به علم حقوق نیز افزایش می‌یابد. حقوق برای عدالت‌بخشی، نظم و سامان‌دهی جامعه لازم و ضروری است. به پاسداری از عدالت و جلوگیری از ظلم و ستم با دفاع از طرف‌های درگیر در یک دعوا و احقاق حق آنان بر اساس قانون، وکالت می‌گویند. وکیل کسی است که به علم حقوق اشراف دارد و می‌تواند آن را تفسیر کند و وظیفه او دفاع از موکل خود در برابر قانون است. معرفی اجمالی دفتر وکالت حسین شاهمرادی حسین شاهمرادی با اخذ مجوز از کانون وکلای دادگستری، در زمینه امور وکالت و مشاوره حقوقی فعالیت می‌کند. وکالت در کلیه دعاوی ملکی و ثبتی، حقوقی، مدنی، کیفری، خانواده و دعاوی بازرگانی داخلی؛ وکالت در مراجع قضایی، وکالت در امور حسبی و موضوعات ارثی، از جمله خدمات دفتر وکالت حسین شاهمرادی به‌شمار می‌روند. همچنین مشاوره تلفنی و حضوری از ویژگی‌های این دفتر وکالت می‌باشد.

وکیل پایه یک دادگستری حسین شاهمرادی دفتر وکالت محدوده بلوار معلم دفتر وکالت در منطقه 18 قبول دعاوی حقوقی در یافت آباد دفتر وکالت در یافت آباد وکیل مجرب محدوده یافت آباد بهترین دفتر وکالت محدوده یافت آباد وکالت در کلیه دعاوی ملکی وکالت در کلیه دعاوی حقوقی وکالت در کلیه دعاوی کیفری وکالت در کلیه دعاوی ملکی و حقوقی بهترین وکیل دادگستری وکیل مجرب قبول کلیه دعاوی: حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی مشاوره تلفنی رایگان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/258194
پیشنهاد ایرانگان