سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

اجاره هیلتی کرج

اجاره هیلتی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258178
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
بهترین پیمانکاری ساختمان

شرکت ساختمانی آنا آرسس

پیمانکاری قراردادی است که در آن شخص یا مجموعه‌ای مسئولیت اجرای عملیاتی را بر عهده می‌گیرد. پیمانکاری معمولا جهت ساختمان‌سازی، پل‌سازی، راهسازی، خرید یا فروش کالا و موارد این چنینی انجام می‌شود. پیمانکار ساختمان به فرد یا شرکتی می‌گویند که در برابر دریافت مبلغی، مراحل صفر تا صد پروژه‌ای اعم از تهیه مدارک فنی، طراحی و مهندسی ساختمان، تهیه تجهیزات، ساخت، اجرا و بهره‌برداری را انجام می‌دهد. شرکت آنا آرسس در سال 1387 در زمینه مشارکت در ساخت، پیمانکاری ساختمان و مدیریت پیمان شروع به‌کار کرد. مشارکت در ساخت، نقشه‌برداری پروژه‌های عمرانی، تهیه نقشه‌ی کاداستر یا ثبتی، محاسبه و طراحی نقشه، اخذ جواز ساخت از شهرداری و مقاوم‌سازی پروژه‌‎های مسکونی و تجاری، از جمله خدمات این شرکت محسوب می‌شوند. همچنین طراحی نما و اجرای دکوراسیون داخلی از دیگر خدمات شرکت آنا آرسس به‌شمار می‌روند. ضمنا از ویژگی‌های این شرکت می‌توان به ارائه مشاوره، بازدید از محل و برآورد هزینه قبل از انجام پروژه اشاره کرد.‎

بهترین پیمانکاری ساختمان در تهران اجرا و مشارکت در ساخت مشارکت در ساخت و اجرا پیمانکاری ساختمان مجری حقیقی و حقوقی ساختمان بازسازی کلی ساختمان تهیه نقشه های معماری طراحی نما و دکوراسیون داخلی تهیه و طراحی سازه تهیه نقشه های سازه تهیه نقشه های برق و مکانیک طرح مقاوم سازی ساختمان استحکام بنا و نقشه برداری ساختمان اجرای خاکبرداری و تخریب توسط اکیپ ماهر اجرای تحکیم گود، سازه نگهبان، نیلینگ، استرند، تاپ دان اجرای اسکلت بتنی و فلزی اجرای دیوار چینی سفال، 3D پانل اجرای تاسیسات با بهترین اکیپ های ایران کلیه امور ساختمان به صورت جزء و کل مشارکت در ساخت شرکت ساختمانی آنا آرسیس مشارکت در ساخت ساختمان بهترین پیمانکار و شرکت ساختمانی مشارکت در ساخت و بازسازی کامل شرکت ساختمانی آنا آرسس بهترين پيمانكار بهترين شركت ساختماني بهترين طراحي بهترين اجراي بنا نقشه برداری پروژه های عمران و ساختمان تهیه نقشه های کاداستر نظارت و اجرای در ساخت محاسبات و طرح نقشه مناسب با ساختمان تهیه جواز ساخت از شهرداری و امور اداری مقاوم سازی پروژه های مسکونی و تجاری مشارکت در ساخت پروژه های مسکونی در تهران مشارکت در ساخت پروژه های تجاری در تهران مشارکت در ساخت پروژه های ویلایی در تهران بازسازی ساختمان های مسکونی در تهران بازسازی ساختمان های تجاری در تهران بازسازی ساختمان های ویلایی در تهران ساخت و بازسازی در کلیه مناطق تهران مشارکت در ساخت نظارت در ساخت اجرا و محاسبه در ساخت بازسازی ساختمان ویلایی بازسازی ساختمان تجاری بازسازی ساختمان مسکونی مشارکت در ساخت ویلایی مشارکت در ساخت تجاری مشارکت در ساخت مسکونی مشارکت در ساخت مسکونی و تجاری طراحی و دکوراسیون داخلی طراحی و بازسازی ساختمان دکوراسیون داخلی ساختمان شرکت ساختماني آنا آرسس با سابقه ده ساله در زمینه اجرا و مشارکت در ساخت و نقشه هاي معماري، طراحي نما، دکوراسيون داخلي، سازه، برق، مکانيک، مقاوم سازي، نقشه برداري، تهيه نقشه هاي کاداستر و مجري حقوقي فعاليت دارد .

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/258178
پیشنهاد ایرانگان