سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

پت شاپ در پردیس

پت شاپ محدوده مرزداران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کلینیک دامپزشکی پاستور مشهد

دامپزشکی در مشهد کلینیک حیوانات خانگی انجام واکسیناسیون حیوانات

کد آگهی
258092
ستاره آگهی
4
کد آگهی
258092
#
4
ستاره آگهی
پت شاپ در مشهد

کلینیک دامپزشکی پاستور مشهد

بیماری و تغذیه از مهم‌ترین مشکلات نگهداری حیوانات خانگی به‌شمار می‌روند. دامپزشکی و پت شاپ از مراکزی هستند که برای درمان و تهیه غذای حیوانات خانگی به آن‌ها مراجعه می‌شود. دامپزشکی دانشی است که به معاینه، تشخیص و درمان حیوانات می‌پردازد و به فروشگاه غذا و لوازم نگهداری حیوانات، پت‌شاپ می‌گویند. اگر چه افرادی به‌صورت تجربی کار معالجه و درمان حیوانات را انجام می‌دهند؛ اما دامپزشک با گذراندن دوره‌های دانشگاهی و اخذ پروانه از سازمان دامپزشکی و نظام دامپزشکی به‌عنوان ناظر عالی و ناظر صنفی می‌تواند در این زمینه فعالیت کنند. 

کلینیک دامپزشکی پاستور مشهد با مدیریت دکتر مجتبی سخایی فعالیت می‌کند. معاینه، تشخیص و درمان عمومی، واکسیناسیون، معاینات تخصصی قلب و چشم، درمان انگل، تصویربرداری تشخیصی، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب، جراحی عمومی و تخصصی بافت نرم، جراحی چشم، عقیم‌سازی، ارتوپدی توسط تیم متخصص جراح حیوانات خانگی، نصب میکروچیپ، صدور شناسنامه و مجوز خروج، از خدمات ارائه شده در این کلینیک دامپزشکی می‌باشند. همچنین پانسیون مخصوص سگ و گربه با امکانات کامل و تغذیه مناسب و پت شاپ مجهز به انواع غذای سگ، گربه و حیوانات دیگر ؛ باکس، قلاده، پوشاک و لوازم نگهداری، بازی و تشویقی حیوانات خانگی از دیگر بخش‌ها و امکانات کلینیک دامپزشکی پاستور مشهد ‌به‌شمار می‌روند.

کلینیک دامپزشکی در مشهد کلینیک دامپزشکی پاستور پانسیون حیوانات خانگی در مشهد دامپزشکی در مشهد کلینیک دامپزشکی دکتر مجتبی سخایی کلینیک حیوانات اهلی در مشهد کلینیک حیوانات خانگی در مشهد جراحی تخصصی حیوانات در مشهد معاینات داخلی و تشخیص بیماری حیوانات در مشهد واکسیناسیون حیوانات در مشهد ارائه خدمات دامپزشکی در مشهد مجهز ترین کلینیک دامپزشکی مشهد بهترین دامپزشک مشهد بهترین دامپزشکی مشهد

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مجتبی سخایی

موبایل

آدرس

خراسان رضوی - مشهد - حاشیه بلوار وکیل آباد - بین سید رضی و وکیل آباد 23 - جنب رستوران اکبر جوجه

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/258092
پیشنهاد ایرانگان