سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

عالی ترین دبستان پسرانه

آموزشگاه رانندگی در تهرانپارس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258048
#
7
ستاره آگهی
دبستان دخترانه و پسرانه در شرق

پیش‌دبستانی و دبستان دنیای حنانه

مدرسه موثرترین نهاد پس از خانواده در شکل‌گیری شخصیت، افزایش معلومات و آگاهی‌بخشی به دانش آموزان محسوب می‌شود. مدرسه مکانی است که تمام افراد از سن 7 تا سن 18 سالگی موظف به‌ تحصیل در آن می‌باشند. دوران مدرسه به مقاطع مختلفی تقسیم شده که نخستین دوره آن، ابتدائی نام دارد که در این مقطع دانش‌آموزان با مفاهیم، مهارت‌ها و اصول اولیه آموزشی آشنا می‌شوند. 

پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه با سال‌ها سابقه، در زمینه آموزش کودکان و دانش‌‌آموزان فعالیت می‌کند. زبان انگلیسی، کامپیوتر، نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، شطرنج، کاردستی، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، ژیمناستیک و اسکیت از فوق‌برنامه‌های آموزشی این پیش‌دبستانی و دبستان محسوب می‌شوند. برگزاری جلسات ماهیانه با حضور اولیا، برپایی آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی؛ سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و سرو میان‌وعده‌های گرم از دیگر خدمات پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه می‌باشند.

عالی ترین دبستان دخترانه در شرق تهران عالی ترین دبستان پسرانه در شرق تهران عالی ترین مهدکودک دخترانه و پسرانه در شرق تهران عالی ترین دبستان دخترانه سه ستاره در شرق تهران عالی ترین دبستان پسرانه سه ستاره در شرق تهران بهترین دبستان دخترانه در شرق تهران بهترین دبستان پسرانه در شرق تهران بهترین دبستان دخترانه و پسرانه در شرق تهران بهترین مهدکودک دخترانه و پسرانه در شرق تهران برترین دبستان دخترانه در شرق تهران برترین دبستان پسرانه در شرق تهران برترین دبستان دخترانه و پسرانه در شرق تهران عالی ترین دبستان دخترانه و پسرانه دو زبانه و سه ستاره در شرق تهران عالی ترین دبستان دخترانه و پسرانه دو زبانه و سه ستاره در تهرانپارس عالی ترین دبستان دخترانه و پسرانه دو زبانه و سه ستاره محدوده شرق تهران عالی ترین دبستان دخترانه و پسرانه دو زبانه و سه ستاره محدوده تهرانپارس بهترین دبستان دخترانه و پسرانه دو زبانه و سه ستاره در شرق تهران بهترین دبستان دخترانه و پسرانه دو زبانه و سه ستاره در تهرانپارس بهترین دبستان دخترانه و پسرانه دو زبانه و سه ستاره محدوده شرق تهران بهترین دبستان دخترانه و پسرانه دو زبانه و سه ستاره محدوده تهرانپارس مهد کودک سه ستاره در شرق تهران مهد کودک دو زبانه سه ستاره در تهران نو مهد کودک دو زبانه سه ستاره محدوده تهران نو مهد کودک دو زبانه سه ستاره محدوده شرق تهران مهدکودک سه ستاره شرق تهران دنیای حنانه واقع در منطقه 8 و 13 سال تاسیس: 1378مجموعه فعالیت های این مجموعه آموزشی به دو بخش 1-نگهداری کودکان 6 ماه تا 12 سال 2-آموزش کودکان شامل :فعالیتهای فوق برنامه :زبان انگلیسی، قرآن، سفالگری، نقاشی، موسیقی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، سرود خوانی، کاردستی، شطرنج، پرورش خلاق، کولاژ، ژیمناستیک، کیک بوکسینگ، شنا، ورزش باستانی و ورزش‌های رزمی، چرتکه ، ای مس کارکاههای آموزشی مادر و کودک، جلسات روانشناسی، روان درمانی، بازی درمانی، از جمله خدمات آموزشی این مرکز به‌ شمار می‌روند. شاد بودن هنر است کودکانمان را هنرمند تربیت کنیم. و ساعت پذیرش از 6 صبح تا 6 بعدازظهر سرویس ایاب و ذهاب غذای سرد و گرم

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شهناز مقصودی

موبایل

وب سایت

وب سایت

اینستاگرام

www.instagram.com/hanamahd97

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - تهران نو - خیابان دماوند - نرسیده به خاقانی - پلاک 340

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 13 تیر 1398www.irangan.com/258048
پیشنهاد ایرانگان