سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

سمعک

کلینیک سمعک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
258009
#
7
ستاره آگهی
کلینیک سمعک

کلینیک سمعک سرو

گوش عضوی است که از قسمت‌های متعددی تشکیل شده و وظیفه تشخیص و تفکیک امواج صدا را بر عهده دارد. گوش شامل سه بخش گوش بیرونی، میانی و درونی ‌می‌باشد. گوش بیرونی در دریافت صدا نقش دارد؛ گوش میانی امواج صوتی را به لرزش در می‌آورد و داخلی‌ترین بخش یعنی گوش درونی ارتعاشات را به حلزون گوش رسانده و باعث شنیدن صوت می‌شود. کهن‌سالی، تصادف و آشفتگی در عملکرد گوش، از عمده دلایل کم‌شنوایی می‌باشند. یکی از راهکارها برای درمان اختلالات شنوایی استفاده از سمعک است. سمعک ابزاریست که صدا را برای اشخاص کم‌شنوا تقویت می‌کند. سمعک‌ها در انواع متنوعی تولید می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها فرم سمعک و نوع پردازش‌شان است. کلینیک سمعک سرو در زمینه انجام تمامی آزمایشات شنوایی سنجی و عرضه انواع سمعک فعالیت می‌کند. سمعک دیجیتال، سمعک پشت گوشی، سمعک داخل گوشی، سمعک آنالوگ، سمعک نامرئی، قالب ضد آب، ضد صوت و شارژر سمعک از محصولات این کلینیک به‌شمار می‌آیند. عرضه برندهای کانادایی، آمریکایی، آلمانی، دانمارکی و سوئیسی، تحویل محصولات به مشتریان در کم‌ترین زمان ممکن، تجویز سمعک در منزل و ارائه مشاوره از ویژگی‌های کلینیک سمعک سرو به‌شمار می‌روند.

کلینیک سمعک کلینیک سمعک سرو کلینیک سمعک در سعادت آباد کلینیک شنوایی در سعادت آباد کلینیک سمعک سعادت آباد بورس سمعک سمعک دیجیتال و هوشمند سمعک هوشمند داخل گوشی سمعک هوشمند نامرئی ارائه برترین سمعک های کانادا، سوئیس، دانمارک و آلمان تجویز سمعک برای کودکان و اطفال تجویز سمعک دیجیتال در سعادت آباد تجویز سمعک هوشمند در سعادت آباد تجویز سمعک نامرئی در سعادت آباد تجویز سمعک پشت گوشی در سعادت آباد

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

رامین صالحی

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

info@raminhearingaid.com

پست الکترونیک

info@alosamak.com

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو شرقی - مجتمع پایدار - واحد 402

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/258009
پیشنهاد ایرانگان