سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

برترین مهد کودک دو زبانه

بهترین مهد کودک و پیش دبستانی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257949
#
7
ستاره آگهی
مهد دوزبانه محدوده تهران نو

مهدکودک دو زبانه دنیای حنانه

از آن‌جایی که کودکان دارای روحیات حساسی می‌باشند ممکن است هنگام ورود به محیط جدیدی مثل مدرسه با ترس و اضطراب مواجه شوند و نتوانند با آن فضا وقف پیدا کنند؛ در نتیجه دچار صدمات روحی شده و در طی کردن مسیر یادگیری با مشکلات جدی مواجه خواهند شد. به‌همین دلیل مقطعی به‌نام مهدکودک و پیش دبستانی به‌وجود آمد تا علاوه‌‌بر آماده‌سازی کودکان برای ورود به مدرسه به آن‌ها آموزش‌های اولیه و ابتدایی نیز داده‌ شود. مهدکودک و پیش دبستانی دخترانه‌ی دنیای حنانه در سال 1359 تاسیس شد. زبان انگلیسی، قرآن، سفالگری، نقاشی، موسیقی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، سرود خوانی، کاردستی، شطرنج، پرورش خلاق، کولاژ، ژیمناستیک، کیک بوکسینگ، شنا، ورزش باستانی و ورزش‌های رزمی، از جمله خدمات آموزشی این مرکز به‌شمار می‌روند. فضای آموزشی، سالن‌ ورزشی، کلاس آموزشی مجزا، سایت کامپیوتر و آزمایشگاه‌ شیمی از امکانات مهدکودک و پیش‌دبستانی دو زبانه دخترانه حنانه می‌باشند. بهبود عملکرد آموزشی، یادگیری مستمر پرسنل و کادر آموزشی، ایجاد محیطی برای توسعه‌ی شخصی، از مواردی‌ هستند که در راستای اهداف این مهدکودک و پیش‌دبستانی قرار دارند.

مهد کودک دوزبانه محدوده تهران نو دبستان و پیش دبستانی محدوده تهران نو دبستان وپیش دبستانی دخترانه هوشمند دنیای حنانه دبستان وپیش دبستانی دخترانه هوشمند دنیای حنانه واقع در منطقه سیزده با مدیریت شهناز مقصودی شعبه پسرانه مجموعه دنیای حنانه می باشد .مدرسه موثرترین نهاد پس از خانواده در شکل‌گیری شخصیت، افزایش معلومات و آگاهی‌بخشی به دانش آموزان محسوب می‌شود. مدرسه مکانی است که تمام افراد از سن 7 تا سن 18 سالگی موظف به‌ تحصیل در آن می‌باشند. دوران مدرسه به مقاطع مختلفی تقسیم شده که نخستین دوره آن، ابتدائی نام دارد که در این مقطع دانش‌آموزان با مفاهیم، مهارت‌ها و اصول اولیه آموزشی و مهارتهای زندگی آشنا می‌شوند. پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه با سال‌ها سابقه و با کادری مجرب و آزموده در زمینه آموزش کودکان و دانش‌‌آموزان فعالیت می‌کند. کلاسهای فوق برنامه شامل : دپارتمان زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضی پیشرفته ، علوم پیشرفته ، فارسی پیشرفته ، مهارت مطالعه و تست زنی ،نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، شطرنج، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، از فوق‌برنامه‌های آموزشی این پیش‌دبستانی و دبستان محسوب می‌شوند. برگزاری جلسات ماهیانه با حضور اولیا، برپایی آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی؛ برگزاری آزمون هفتگی و ماهانه ، شناسایی دانش آموزان با نیازهای ویژه و پرورش آنان ، اردو درون مدرسه و برون مدرسه سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و تغذیه گرم ( صبحانه و ناهار ) کیف در مدرسه از دیگر خدمات پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه می‌باشند. رتبه اول درآزمون مبتکران در سطح کشور رتبه برتر در زمینه احکام ، نقاشی ، طراحی ، فوتسال ، شنا ،هفت سنگ ، قرآن ، قصه گویی و داستان نویسی رتبه اول استان در زمینه نمایش عروسکی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شهناز مقصودی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - تهران نو - خیابان دماوند - نبش مسیل جاجرود یا رضایی - پلاک 320

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - تهران نو - خیابان دماوند - نرسیده به خاقانی - پلاک 340

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/257949
پیشنهاد ایرانگان