سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین دبستان غیر دولتی پاسداران

بهترین مهد کودک شهرک غرب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257949
#
7
ستاره آگهی
مهد دوزبانه محدوده تهران نو

مهدکودک دنیای حنانه

معرفی اجمالی مهدکودک و پیش‌دبستانی دخترانه‌ی دنیای حنانه 

مهدکودک و پیش‌دبستانی دخترانه‌ی دنیای حنانه در سال 1359 در زمینه‌ی آموزش و نگهداری کودکان زیر هفت سال شروع به‌کار کرد. زبان انگلیسی، ریاضی، علوم، چرتکه، کاردستی، کلاژ، سودوکو، اوریگامی و سفالگری از جمله دوره‌های این مهد کودک و پیش‌ دبستانی به‌شمار می‌روند. همچنین نقاشی، نمایش عروسکی، سرودخوانی، شعرخوانی، قصه‌گویی، ایروبیک، کاراته و کیک بوکسینگ از دیگر دوره‌های مهدکودک و پیش‌دبستانی دخترانه‌ی دنیای حنانه می‌باشند. ضمنا این مهدکودک و پیش‌دبستانی کارگاه‌های افزایش هوش و خلاقیت، استعدادیابی، مادر و کودک و مشاوره خانواده با حضور روانشناس را نیز برگزار می‌کند. 

 

ویژگی‌های مهدکودک و پیش‌دبستانی دخترانه‌ی دنیای حنانه

مشاوره تلفنی و حضوری پیش از ثبت نام، بهره‌گیری از مربیان با تجربه و دوره‌دیده، برگزاری جلسات آموزشی به‌طور منظم در دو شیفت صبح و عصر، سرو صبحانه و میان وعده گرم، کنترل فضای آموزشی با استفاده از دوربین مداربسته و سرویس رفت و برگشت از نقاط قوت مهدکودک و پیش‌دبستانی دخترانه‌ی دنیای حنانه محسوب می‌شوند. 

مهد کودک دوزبانه محدوده تهران نو دبستان و پیش دبستانی محدوده تهران نو دبستان وپیش دبستانی دخترانه هوشمند دنیای حنانه دبستان وپیش دبستانی دخترانه هوشمند دنیای حنانه واقع در منطقه سیزده با مدیریت شهناز مقصودی شعبه پسرانه مجموعه دنیای حنانه می باشد .مدرسه موثرترین نهاد پس از خانواده در شکل‌گیری شخصیت، افزایش معلومات و آگاهی‌بخشی به دانش آموزان محسوب می‌شود. مدرسه مکانی است که تمام افراد از سن 7 تا سن 18 سالگی موظف به‌ تحصیل در آن می‌باشند. دوران مدرسه به مقاطع مختلفی تقسیم شده که نخستین دوره آن، ابتدائی نام دارد که در این مقطع دانش‌آموزان با مفاهیم، مهارت‌ها و اصول اولیه آموزشی و مهارتهای زندگی آشنا می‌شوند. پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه با سال‌ها سابقه و با کادری مجرب و آزموده در زمینه آموزش کودکان و دانش‌‌آموزان فعالیت می‌کند. کلاسهای فوق برنامه شامل : دپارتمان زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضی پیشرفته ، علوم پیشرفته ، فارسی پیشرفته ، مهارت مطالعه و تست زنی ،نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، شطرنج، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، از فوق‌برنامه‌های آموزشی این پیش‌دبستانی و دبستان محسوب می‌شوند. برگزاری جلسات ماهیانه با حضور اولیا، برپایی آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی؛ برگزاری آزمون هفتگی و ماهانه ، شناسایی دانش آموزان با نیازهای ویژه و پرورش آنان ، اردو درون مدرسه و برون مدرسه سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و تغذیه گرم ( صبحانه و ناهار ) کیف در مدرسه از دیگر خدمات پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه می‌باشند. رتبه اول درآزمون مبتکران در سطح کشور رتبه برتر در زمینه احکام ، نقاشی ، طراحی ، فوتسال ، شنا ،هفت سنگ ، قرآن ، قصه گویی و داستان نویسی رتبه اول استان در زمینه نمایش عروسکی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شهناز مقصودی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - تهران نو - خیابان دماوند - نبش مسیل جاجرود یا رضایی - پلاک 320

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - تهران نو - خیابان دماوند - نرسیده به خاقانی - پلاک 340

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 28 خرداد 1398www.irangan.com/257949