سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آتلیه عکاسی محدوده تجریش

بهترین آتلیه محدوده غرب تهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
آتلیه کودک و بارداری شاین

آتلیه کودک و بارداری عکاسی پرتره ترمیم عکس های قدیمی

کد آگهی
257877
ستاره آگهی
1
کد آگهی
257877
#
1
ستاره آگهی
بهترین آتلیه محدوده پاسداران

آتلیه کودک و بارداری شاین

عکاسی از کودکان یکی از هیجان‌انگیزترین کارها برای خانواده‌ها محسوب می‌شود؛ چرا که با ثبت عکس مراحل رشد و تکامل کودک زنده نگه داشته شده و خاطره برای خانواده‌ها می‌باشد. وجود محیط متناسب با روحیات کودکان و استفاده از دوربین‌های با کیفیت در کیفیت عکس کودک تاثیر زیادی می‌گذارند. بنابراین بیشتر خانواده‌ها برای عکاسی از کودکان از آتلیه‌های مخصوص کودک بهره‌ می‌گیرند. 

آتلیه شاین با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری فعالیت می‌کند. عکاسی نوزاد، عکاسی کودک، عکاسی بارداری، عکاسی خانوادگی، عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی و جشن تولد، از جمله خدمات این آتلیه محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های آتلیه عکاسی شاین می‌توان به عدم اخذ ورودی، ارائه عکس‌ها به‌‍‌صورت شاسی و معمولی اشاره کرد.

بهترین آتلیه در پاسداران آتلیه شاین آتلیه تخصصی کودک در پاسداران آتلیه تخصصی کودک و نوزاد در پاسداران بهترین آتلیه کودک و نوزاد در پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری در پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری در پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری در پاسداران آتلیه کودک و بارداری محدوده پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری محدوده پاسداران آتلیه کودک در پاسداران آتلیه کودک محدوده پاسداران آتلیه شاین بهترین آتلیه کودک و بارداری محدوده پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری محدوده نوبنیاد عالی ترین آتلیه کودک و بارداری پاسداران عالی ترین آتلیه کودک و بارداری نوبنیاد حرفه ای ترین آتلیه کودک و بارداری پاسداران حرفه ای ترین آتلیه کودک و بارداری نوبنیاد بهترین آتلیه کودک محدوده شمال تهران عالی ترین آتلیه کودک محدوده شمال تهران بهترین آتلیه کودک محدوده پاسداران بهترین آتلیه کودک محدوده نوبنیاد آتلیه عکاسی شاین، با تجربه ترین تیم عکاسی در تهران منطقه پاسداران واقع شده است. آتلیه عکاسی تخصصی بارداری، کودک و نوزاد، ترمیم عکس های قدیمی بدون ورودیه و بدون محدودیت در انتخاب عکسها.کادر مجرب خانم.بادرنظر گرفتن حداقل 2 ساعت زمان عکاسی. ارایه لوح فشرده عکسهای چاپ شده.فعالیت در روزهای تعطیل.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شوق

تلفن

موبایل

وب سایت

وب سایت

آدرس

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/257877
پیشنهاد ایرانگان