سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

آتلیه عکاسی محدوده تجریش

بهترین آتلیه باغ فیض

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
آتلیه کودک و بارداری شاین

آتلیه کودک و بارداری عکاسی پرتره ترمیم عکس های قدیمی

کد آگهی
257877
ستاره آگهی
2
کد آگهی
257877
#
2
ستاره آگهی
بهترین آتلیه محدوده پاسداران

آتلیه کودک و بارداری شاین

معرفی اجمالی خدمات آتلیه کودک و بارداری شاین

 • عکاسی بارداری، نوزاد، کودک و خانوادگی

 

مزایای رقابتی آتلیه کودک و بارداری شاین

 • مشاوره تلفنی و حضوری
 • ارائه کاتالوگ نمونه کار
 • لوکیشن خاص و متنوع
 • استفاده از تجهیزات عکاسی پیشرفته

 

آتلیه عکاسی؛ معیارهای انتخاب خوب کدامند

آتلیه عکاسی به مکانی می‌گویند که در ان خدمات عکاسی در فضای بسته با نورپردازی و دکور از پیش تعیین شده انجام می‌شود. عکاس در آتلیه عکاسی کنترل کاملی بر روی اجزای تاثیر گذار بر فرایند عکاسی دارد. آتلیه عکاسی یکی از جمله مکان‌هایی است که هر از چند گاهی باید به ان مراجعه کرد. دلایل مختلفی برای مراجعه به آتلیه عکاسی وجود دارد. تعدادی از افراد برای تهیه عکس پرتره به آتلیه عکاسی نیاز پیدا می‌کنند و عده‌ای دیگر نیز برای عکس خانوادگی و بارداری به آتلیه عکاسی می‌روند. دلیل هر چه باشد، آتلیه عکاسی باید انتخاب کرد که در کار خود حرفه‌ای باشد و بتواند بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان ارائه دهد. در این جا به چند معیار مهم در انتخاب آتلیه عکاسی می‌پردازیم که به شما کمک می‌کنند تجربه خوبی از این مراکز داشته باشید. آتلیه عکاسی باید دارای تجهیزات عکاسی پیشرفته و مدرن باشد؛ این یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر کیفیت خدمات آتلیه عکاسی به‌شمار می‌رود. هر چقدر تجهیزات عکاسی بهتر و پیشرفته‌تر باشد، مسلما کیفیت عکس و خدمات نیز بالاتر خواهد بود. یک ویژگی متمایز کننده آتلیه عکاسی خوب، بهره گیری از عکاس حرفه‌ای است. عکاسی مستلزم داشتن استعداد هنری و همچنین دانش در خصوص نحوه کادربندی عناصر تصویر است. لذا، همیشه یک عکاس حرفه‌ای برای تهیه یک عکس خوب و باکیفیت لازم و ضروریست.

بهترین آتلیه محدوده پاسداران بهترین آتلیه در پاسداران بهترین آتلیه کودک پاسداران آتلیه تخصصی کودک در پاسداران آتلیه بارداری در نوبنیاد آتلیه کودک محدوده نوبنیاد آتلیه کودک و بارداری در نوبنیاد آتلیه تخصصی عروس در پاسداران آتلیه عروس در پاسداران بهترین آتلیه عروس در پاسداران آتلیه فرمالیته در پاسداران بهترین آتلیه فرمالیته در پاسداران بهترین آتلیه بارداری در پاسداران بهترین آتلیه کودک در پاسداران بهترین آتلیه نوزاد در پاسداران بهترین آتلیه خانوادگی در پاسداران آتلیه شاین آتلیه تخصصی کودک در پاسداران آتلیه تخصصی کودک و نوزاد در پاسداران بهترین آتلیه کودک و نوزاد در پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری در پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری در پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری در پاسداران آتلیه کودک و بارداری محدوده پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری محدوده پاسداران آتلیه کودک در پاسداران آتلیه کودک محدوده پاسداران آتلیه شاین بهترین آتلیه کودک و بارداری محدوده پاسداران بهترین آتلیه کودک و بارداری محدوده نوبنیاد عالی ترین آتلیه کودک و بارداری پاسداران عالی ترین آتلیه کودک و بارداری نوبنیاد حرفه ای ترین آتلیه کودک و بارداری پاسداران حرفه ای ترین آتلیه کودک و بارداری نوبنیاد بهترین آتلیه کودک محدوده شمال تهران عالی ترین آتلیه کودک محدوده شمال تهران بهترین آتلیه کودک محدوده پاسداران بهترین آتلیه کودک محدوده نوبنیاد آتلیه عکاسی شاین، با تجربه ترین تیم عکاسی در تهران منطقه پاسداران واقع شده است. آتلیه عکاسی تخصصی بارداری، کودک و نوزاد، ترمیم عکس های قدیمی بدون ورودیه و بدون محدودیت در انتخاب عکسها.کادر مجرب خانم.بادرنظر گرفتن حداقل 2 ساعت زمان عکاسی. ارایه لوح فشرده عکسهای چاپ شده.فعالیت در روزهای تعطیل.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نسیم شوق

تلفن

موبایل

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه 1 - پاسداران

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 09 آذر 1399www.irangan.com/257877
پیشنهاد ایرانگان
1