سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

نظافت منزل در غرب تهران

خدمات پیچ و رولپلاک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257867
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
خدمات حفاظتی

موسسه حفاظتی نظم سامان شهر

حفظ آسایش و آرامش یکی از چالش‌های هر مجموعه‌ای است که به آن امنیت می‌گویند. استفاده از نیروهای آموزش دیده و تجهیزات حفاظتی، از جمله راهکارهای ایجاد نظم و امنیت می‌باشند. موسسه نظم سامان شهر خدمات حفاظتی و مراقبتی را تحت نظارت مراکز انتظامی ناجا ارائه می‌دهد. این مجموعه با آموزش به افراد متعهد و مجهز نمودن آن‌ها به تجهیزات امنیتی می‌تواند نیاز مراکز مختلف را تامین کند. حفاظت و مراقبت از اماکن مذهبی، فرهنگی و تاریخی، نگهبانی از مجتمع‌های تجاری و مسکونی، موسسات مالی و اداری، صندوق‌های قرض‌الحسنه، پروژه‌های صنعتی و عمرانی، مجتمع‌های کشاورزی، میادین میوه و تره‌بار، از جمله خدمات موسسه نظم سامان شهر می‌باشند. همچنین از دیگر نیرو‌های متخصص این مجموعه در امور معضلات شهری می‌توان به شهربان، حریم‌بان و معبربان اشاره کرد که در زمینه حفاظت و پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در شهر و حومه آن و رفع سد معبر پیاد‌ه‌رو، میادین و پارک‌ها آموزش دیده‌اند. ضمنا این موسسه، در بخش انفورماتیک و تجهیزات حفاظتی و مراقبتی نیز آماده همکاری با اماکن مختلف می‌باشد. نصب دوربین مداربسته، نصب و اجرای راه‌بند، سیستم کنترل عبور و مرور، اجاره دوربین مداربسته برای پروژه‌های موقت صنعتی و عمرانی، نمونه‌ای از خدمات بخش انفورماتیک موسسه نظم سامان شهر به‌شمار می‌روند.

خدمات حفاظتی و مراقبتی خدمات حفاظتی خدمات مراقبتی خدمات حفاظتی و مراقبتی موسسه نظم سامان شهر حفاظت و مراقبت خدمات حفاظتی و مراقبتی اماکن موسسه خدمات حفاظتی موسسه خدمات مراقبتی موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی خدمات حفاظت و مراقبت ارائه خدمات حفاظتی ارائه خدمات مراقبتی حفاظت و مراقبت خدمات حرفه ای حفاظت خدمات حرفه ای مراقبت موسسه نظم سامان شهر ارائه خدمات حفاظتی و مراقبتی ارائه دهنده خدمات حفاظتی و مراقبتی تحت نظر مرکز انتظام ناجا حفاظت و مراقبت از اماکن زیارتی و تفریحی حفاظت و مراقبت از اماکن آموزش و فرهنگی حفاظت و مراقبت از هتل ها و پارک ها حفاظت و مراقبت از اماکن ابنیه تاریخی و بقاع متبرکه حفاظت و مراقبت از اماکن اداری حفاظت و مراقبت از بانک های خصوصی حفاظت و مراقبت از موسسات مالی و اداری و صندوق های قرض الحسنه حفاظت و مراقبت از پروژه های عمرانی حفاظت و مراقبت از مجتمع های مسکونی، تجاری، صنعتی و اماکن عمومی حفاظت و مراقبت از پایانه های مسافربری حفاظت و مراقبت از انبارهای خصوصی و عمومی حفاظت و مراقبت از انبارهای مجتمع های کشاورزی حفاظت و مراقبت از انبارهای میادین میوه و تره بار نگهبان محله آموزش دیده شهربان آموزش دیده حریم بان مجرب معبربان کارآزموده برای کسب اطلاعات بیشتر به لینگ آگهی مراجعه شود

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/257867
پیشنهاد ایرانگان