سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین آتلیه محدوده پاسداران

بهترین آتلیه باغ فیض

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257854
#
2
ستاره آگهی
بهترین آتلیه محدوده غرب تهران

گالری عکس موج تصویر

یادگاری و داشتن خاطره از روز عروسی برای عروس و داماد از اهمیت بالایی برخوردار است. عکاسی و فیلمبرداری از مهمترین تشریافت عروسی شناخته می‌شوند که به وسیله تجهیزات مخصوص و در لوکیشن‌های متفاوت انجام می‌گیرند. عکاسی و فیلمبرداری عروسی باید با استفاده از دوربین‌های با کیفیت انجام شود. از طرفی بسیاری از عروس و دامادها برای جذابیت فلیمبرداری روز عروسی‌شان از خدمات ساخت کلیپ نیز استفاده می‌کنند. 

گالری عکس موج تصویر با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری فعالیت می‌کند. عکاسی عروس، عکاسی مدلینگ، عکاسی نوزاد، عکاسی بارداری، عکاسی فشن، عکاسی مدلینگ و عکاسی مخصوص تبلیغات، از جمله خدمات این آتلیه محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های گالری عکس موج تصویر می‌توان به استفاده از لوکیشن‌های مختلف مطابق با سلیقه عروس و داماد اشاره کرد.

گالری عکس موج تصویر آتلیه عکاسی محدوده شهرک ژاندارمری آتلیه عکاسی محدوده غرب تهران آتلیه عکاسی عروسی محدوده غرب تهران بهترین آتلیه در غرب تهران آتلیه عکاسی عروس محدوده شهرک ژاندارمری آتلیه عکاسی کودک و بارداری محدوده شهرک ژاندارمری آتلیه عکاسی کودک و بارداری محدوده غرب تهران آتلیه عکاسی عروسی محدوده غرب تهران آتلیه محدوده غرب تهران گالری عکس موج تصویر عکاسی عروسی و عقد محدوده ژاندارمری عکاسی عروسی و عقد محدوده غرب تهران گالری عکس محدوده غرب تهران عکاسی پرتره محدوده غرب تهران عکاسی عروس و مدلینگ محدوده غرب تهران عکاسی پرتره عکاسی عروس و مدلینگ عکاسی نوزاد و کودک عکاسی کودک و بارداری آتلیه تخصصی کودک و مادر عکاسی مجالس و مراسم عروسی متخصص در زمینه انواع عکاسی خانوادگی، کودک، فشن، پرتره، باچندین سال تجربه در زمینه عکاسی و فیلمبرداری با تیمی حرفه ای

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

فرشید حسین پور

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - شهرک ژاندارمری - خیابان ابراهیمی - روبروی مخابرات - ضلع جنوبی برج البرز - گالری موج و تصویر

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/257854
پیشنهاد ایرانگان