سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین آموزشگاه نقاشی غرب

آموزشگاه نقاشی محدوده غرب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته

آموزش هنرهای تجسمی آموزش تخصصی عکاسی تخصصی طراحی چاپ و پارچه

کد آگهی
257811
ستاره آگهی
4
کد آگهی
257811
#
4
ستاره آگهی
آموزشگاه تخصصی هنرهای تجسمی

آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته

هنرهای تجسمی، هنرهای‌ هستند که به‌وسیله چشم دیده شده و با حس بینایی درک می‌شوند. از آن‌جایی که حوزه هنرهای تجسمی بسیار وسیع است؛ زیر رشته‌های زیادی دارد. 

آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته در سال 1393 با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد، تحت مدیریت خانم هدی بلوری در زمینه آموزش هنرهای تجسمی شروع به‌کار کرد. از سوابق علمی و عملی خانم بلوری می‌توان به فارغ‌التحصیلی از هنرستان هنرهای زیبای تهران، دریافت لیسانس نقاشی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد، کارشناسی ارشد از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد، عضویت در انجمن هنرمندان نقاش ایران از سال 1383، مدرس هنرستان هنرهای زیبای تهران از سال 1385، مدرس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد از سال 1386، مدرس زبان انگلیسی در مجتمع فنی تهران شعبه نیاوران از سال 1384 تا سال 1390 و عضویت در موسسه توسعه هنرهای تجسمی اشاره کرد. طراحی صنعتی، گرافیک، طراحی داخلی، نقاشی تخصصی کودک، رنگ‌آمیزی، تصویرسازی، نورپردازی، عکاسی، چاپ دستی، نگارگری، تذهیب و تشعیر، گل و مرغ، اسکیس و راندو، پرسپکتیو در سه دوره مبتدی، متوسطه و پیشرفته از کلاس‌های این آموزشگاه به‌شمار می‌روند.

آموزشگاه تخصصی هنرهای تجسمی در شریعتی آموزشگاه تخصصی هنرهای تجسمی در محدوده شریعتی آموزشگاه تخصصی هنرهای تجسمی و نقاشی آموزش تخصصی طراحی و نقاشی روی پارچه در شریعتی آموزش تخصصی چاپ دستی و طراحی چاپ پارچه آموزش تخصصی عکاسی و تصویر برداری در شریعتی آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته با مدیریت استاد هدی بلوری در تاریخ 15 مرداد 93 با حضور اساتید مجرب، هنرجویان و هنر دوستان افتتاح گردید. آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اخذمدرک رسمی دوره های تخصصی آموزش طراحی و نقاشی در کلیه تکنیک ها، آموزش تخصصی نقاشی کودک، آموزش تخصصی تصویرسازی، آموزش تخصصی عکاسی، آموزش تخصصی چاپ دستی، آموزش تخصصی طراحی لباس، آموزش تخصصی طراحی چاپ و پارچه، آموزش تخصصی دکوراسیون، آموزش تخصصی اسکیس و راندو، آموزش تخصصی پرسپکتیو را برگزار می کند آموزش تخصصی طراحی و نقاشی کودک : برای هنرجویان 5 تا 15 سال آموزش تخصصی چاپ دستی و طراحی چاپ پارچه : در کلیه تکنیک ها آموزش تخصصی عکاسی و تصویربرداری : سه دوره مقدماتی، پیشرفته، نورپردازی و استودیو به همراه و ورکشاپ یک روزه در مناظر طبیعت آموزش تخصصی طراحی و نقاشی : در کلیه تکنیک ها، سه دوره مبتدی، متوسطه و پیشرفته، ابزار شناسی، شناخت تکنیک، نقاشی و رنگ آمیزی آموزش تخصصی طراحی لباس : دو دوره پایه و پیشرفته آموزش تخصصی اسکیس و راندو : دو دوره پایه و پیشرفته دوره طراحی و نقاشی روی پارچه

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

هدی بلوری

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

conteschool@yahoo.com

آدرس

تهران - تهران - منطقه6 - ظفر - خیابان نصیری - بن بست فرهاد - پلاک 4 - طبقه 2

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/257811
پیشنهاد ایرانگان