سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

عالی ترین متخصص پوست

سونوگرافی و رادیولوژی البرز

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257722
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
فوق تخصص بیماری مغز و اعصاب

دکتر محمدعلی پورسینا

متخصص مغز و اعصاب یا نورولوژیست، پزشکی است که به درمان بیماری‌های مغز و ستون فقرات می‌پردازد. برای تحصیل در این رشته، فرد پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی، دوره‌ی چهار ساله تخصص مغز و اعصاب را می‌گذراند و پس از دریافت بورد تخصصی می‌تواند به معالجه بیماران بپردازد. دکتر محمدعلی پورسینا فوق تخصص مغز و اعصاب، متخصص بیماری‌های اعصاب و روان یا نورولوژی و فوق تخصص در الکتروانسفالوگرافی در زمینه معالجه انواع بیماری مغز و اعصاب فعالیت می‌کند. درمان دیسک‌ کمر و اختلالات ستون فقرات، ضربه به سر، تومور و ضایعات مغزی، تشنج و اختلالات گفتار و زبان، از جمله خدمات کلینیک دکتر محمدعلی پورسینا به‌شمار می‌روند. همچنین معالجه دیگر اختلالات عصبی، مانند آلزایمر، پارکینسون، ام اس؛ ناهنجاری طناب نخاعی، تومورهای مغزی و نخاعی، فلج حاد و مزمن عضلانی از دیگر خدمات این کلینیک می‌باشند.

دکتر محمدعلی پورسینا متخصص اعصاب و روان فوق تخصص بیماریهای مغز و اعصاب متخصص بیماری های اعصاب و روان متخصص اعصاب و روان محدوده میرداماد فوق تخصص بیماری مغز و اعصاب محدوده میرداماد متخصص بیماری های اعصاب و روان ( روانپزشک ) فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب ( نورولوژی ) فوق تخصص در الکتروآنسفالوگرافی ( نوار مغز ) بیماری مغز و اعصاب متخصص روانپزشک فوق تخصص نورولوژی ساعت کاری مطب ساعت 8 صبح الی 8 شب

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : چهارشنبه 22 اسفند 1397www.irangan.com/257722
پیشنهاد ایرانگان