سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

پزشک جراح کودکان

مجرب ترین پزشک قلب و عروق

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257689
#
7
ستاره آگهی
متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر فریبا الماسی

بعضی از بیماری‌ها به دلیل ساختار بدن خانم‌ها، بسیار شایع است که می‌توان با بهره‌گیری از پزشکان متخصص، از بروز آن‌ها پیشگیری و یا درمان‌شان کرد. 

دکتر فریبا الماسی متخصص زنان، زایمان و جراح لاپاراسکوپی، کولپوسکوپی و هیستروسکوپی می‌باشد. 

خانم فریبا الماسی در سال ۱۳۵۸ هجری شمسی از دبیرستان هدف تهران در رشته‌ی علوم تجربی فارغ التحصیل و در همان سال در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد. وی در سال 1367 دکترای پزشکی خود را اخذ کرد و بلافاصله در امتحان دستیاری جراحی زنان و مامایی قبول شد و دوره‌ی رزیدنتی این رشته را در بیمارستان شریعتی تهران گذراند و بورد تخصصی رشته زنان و زایمان را کسب کرد. ایشان سپس به‌عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی قزوین، کرمانشاه، تهران و دانشگاه ایران شروع‌ به‌کار کرد. دکتر فریبا الماسی همچنین در سال 1378 موفق به کسب مدرک جراحی لاپاروسکوپیک و آندوسکوپی زنان در دانشگاه رنه دکارت پاریس شد. عضویت در مرکز تحقیقات جراحی‌های کم تهاجمی، عضویت در هیئت مرکز تحقیقات درد و چاقی دانشگاه علوم پزشکی تهران، چاپ چهار جلد کتاب، پنجاه و دو مقاله علمی و شرکت در کنفرانس‌های داخلی و بین المللی از افتخارات کسب شده توسط دکتر فریبا الماسی می‌باشد.

دکتر فریبا الماسی متخصص زنان و زایمان و نازایی جراحی لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی و هیستروسکوپی متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی درمان بیماری های زنان با لاپاراسکوپی استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران ایشان در سال ۱۳۵۸هجری شمسی از دبیرستان هدف تهران در رشته ی علوم تجربی فارغ التحصیل شدند و در همان سال در کنکور سراسری در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدند. در ۱۳۶۷ موفق به اخذ دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و در همان سال در امتحان دستیاری جراحی زنان و مامایی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدند و دوره ی رزیدنتی جراحی زنان و مامایی را در بیمارستان شریعتی تهران گذراندند و در سال ۱۳۷۱ موفق به اخذ مدرک بورد دکتری تخصصی در رشته ی زنان و مامایی شدند و رتبه ی اول را در بیمارستان دکتر شریعتی و رتبه ی چهارم را در ایران کسب کردند. از سال ۱۳۷۱ تاکنون به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه های علوم پزشکی قزوین، کرمانشاه، تهران و ایران فعالیت دارند. در سال میلادی ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۰(۱۳۷۸ هجری شمسی) دوره ی فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپیک و آندوسکوپی زنان را در دانشگاه رنه-دکارت پاریس در بیمارستان Cochin نزد پروفسور Doubuison طی کردند و با اخذ رتبه ی اول از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند . او در سال ۱۳۸۲ به عنوان استاد نمونه گروه زنان و مامایی برگزیده شد. او در حال حاضر عضو انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران و انجمن جراحان کم تهاجمی ایران و استاد تمام در رشته زنان و مامایی در دانشگاه علوم پزشکی ایران است. و در امر تعلیم و تربیت دانشجویان دکتری پزشکی و رزیدنت های زنان و مامایی و فلوشیپ های جراحی لاپاروسکوپیک فعالیت دارد. نتایج تحقیقات و تجربیات ایشان در چهار کتاب و بیش از ۵۲ مقاله علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی و سمینارهای داخلی و بین المللی به چاپ رسانیده است. او داور انتخاب مقالات در چند مجله علمی داخلی و خارجی است. او عضو مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی و عضو هیئت موسس مرکز تحقیقات درد و مرکز تحقیقات چاقی دانشگاه علوم پزشکی ایران است. با شرکت و سخنرانی در بیش از ۱۱۰ کنفرانس علمی داخلی و خارجی و بین المللی همچنان در امر آموزش و پژوهش فعالیت دارد. و در بیمارستان های بهمن و گاندی و رسول اکرم (ص) مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

فریبا الماسی

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه6 - بلوار کشاورز - بین جمالزاده و کارگر - جنب ساختمان ژن - پلاک 346 - طبقه اول

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 13 تیر 1398www.irangan.com/257689
پیشنهاد ایرانگان