سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک شنوایی و سمعک

مرکز ارزیابی شنوایی در یوسف آباد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257659
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
کلینیک سمعک

کلینیک سمعک سرو

گوش از سه بخش خارجی، میانی و داخلی تشکیل شده و ساختار شنوایی در آن به این صورت است که ابتدا پیام‌‎های صوتی به‌وسیله لاله گوش جمع‌آوری شده و از طریق مجرای خارجی به سمت پرده صماخ فرستاده می‌شود؛ سپس ارتعاش پرده باعث شده تا پیام به استخوانچه‌های گوش میانی برسد و پس از آن به گوش داخلی فرستاده شود. پیام صوتی در گوش داخلی به پیام عصبی یا الکتریکی تبدیل می‌گردد و از عصب به مغز فرستاده شده تا صدا شنیده شود. از طرفی آسیب به هر یک از سه قسمت گوش می‌تواند در عملکرد آن اختلال ایجاد کند و کم‌شنوایی یا ناشنوایی را به‌دنبال داشته باشد. 

کلینیک سمعک سرو با سال‌ها، سابقه در زمینه عرضه انواع سمعک فعالیت می‌کند. سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک داخل گوشی، سمعک نامرئی، سمعک پشت گوشی، ساخت انواع قالب ضد آب و ضد صوت، از جمله محصولات این کلینیک به‌شمار می‌روند. ضمنا ارائه مشاوره رایگان، تحویل کالا طی 24 ساعت و گارانتی 2 الی 5 ساله محصولات از ویژگی‌های کلینیک سمعک سرو محسوب می‌شوند.

کلینیک شنوایی انجام کلیه آزمایشات شنوایی سنجی شامل : ادیومتری، تمپانومتری ABR, ECOCHG تجویز انواع سمعک های دیجیتال، هوشمند داخل گوشی، نامرئی، پشت گوشی تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های جدید با احتساب ما به تفاوت ساخت انواع قالب های ضدآب، ضد صوت و قالب سمعک تجویز سمعک برای کودکان و اطفال امکان انجام تست قبل از سفارش ارائه برترین سمعک های کانادا، سوئیس، دانمارک و آلمان نقد و اقساط تحویل 24 ساعته مشاوره رایگان تجویز سمعک در منزل عرضه باتری و انواع وسایل جانبی سمعک 2 تا 5 سال گارانتی بین المللی کلینیک سمعک کلینیک سمعک کلینیک سمعک سرو کلینیک سمعک در سعادت آباد کلینیک شنوایی در سعادت آباد کلینیک سمعک سعادت آباد بورس سمعک سمعک دیجیتال و هوشمند سمعک هوشمند داخل گوشی سمعک هوشمند نامرئی ارائه برترین سمعک های کانادا، سوئیس، دانمارک و آلمان تجویز سمعک برای کودکان و اطفال تجویز سمعک دیجیتال در سعادت آباد تجویز سمعک هوشمند در سعادت آباد تجویز سمعک نامرئی در سعادت آباد تجویز سمعک پشت گوشی در سعادت آباد

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/257659
پیشنهاد ایرانگان